Odpověď na: Elektrokolo pro taťku

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Elektrokolo pro taťku Odpověď na: Elektrokolo pro taťku

#114002
Lisa Lisa
Účastník

Ali tak jsem nakonec dala na tebe a vzali jsme taťkovi to kolo co jsi posílala. Moc díky. Pán na prodejně v tom Mayers Motors byl super. Dost se nám věnoval, tak nám poradil i jakou velikost toho kola vzít. Bylo vidět, že se v tom fakt vyzná. Taťka už na něm párkrát vyjel a je z něho nadšenej, říkal že si to fakt užívá.

UŽIVATEL