Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Elektrokolo pro taťku › Odpověď na: Elektrokolo pro taťku
16. 5. 2026 v 12:56
#114002
Lisa Lisa
Účastník
Ali tak jsem nakonec dala na tebe a vzali jsme taťkovi to kolo co jsi posílala. Moc díky. Pán na prodejně v tom Mayers Motors byl super. Dost se nám věnoval, tak nám poradil i jakou velikost toho kola vzít. Bylo vidět, že se v tom fakt vyzná. Taťka už na něm párkrát vyjel a je z něho nadšenej, říkal že si to fakt užívá.