Odpověď na: Dlouhé směny na nohách

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Dlouhé směny na nohách Odpověď na: Dlouhé směny na nohách

#114113
Lisa Lisa
Účastník

Určo není špatný brát nějakou kloubní výživu. Za mě je fakt dobrej tenhle Alavis https://www.alza.cz/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700g-d5574798.htm Má tam glukosamin a několik typů kolagenu, včetně msmka. Takže taková komplet výživa na klouby a chrupavky. Beru to už delší dobu a celkově cítím menší teď takovou menší ztuhlost v kolenech, když máme nějakej náročnější týden.

UŽIVATEL