Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Dlouhé směny na nohách › Odpověď na: Dlouhé směny na nohách
23. 5. 2026 v 15:18
#114113
Lisa Lisa
Účastník
Určo není špatný brát nějakou kloubní výživu. Za mě je fakt dobrej tenhle Alavis https://www.alza.cz/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700g-d5574798.htm Má tam glukosamin a několik typů kolagenu, včetně msmka. Takže taková komplet výživa na klouby a chrupavky. Beru to už delší dobu a celkově cítím menší teď takovou menší ztuhlost v kolenech, když máme nějakej náročnější týden.