Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Jak zabavit miminko v kočárku › Odpověď na: Jak zabavit miminko v kočárku
27. 5. 2026 v 17:55
#114220
Helenka M
Účastník
Maminky, dáváte novorozence do kočárku jenom tak nebo v zavinovačce? Za chvíli mám termín a přemýšlím jestli zavinovačku budu potřebovat. Moc díky za tipy