Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Výbavička do porodnice › Odpověď na: Výbavička do porodnice
27. 5. 2026 v 23:11
#114224
Jolana Hánová
Účastník
Zdravím všechny, já bych dneska do porodnice balila hlavně pohodlné a jednoduché věci 🙂 U prvního dítěte jsem řešila hlavně vzhled, ale u druhého už jsem ocenila hlavně praktičnost a jemný materiál. Bambusový overal jsme používali pak i doma na spaní a noční přebalování bylo díky zipu mnohem rychlejší. A ta medová barva je ve skutečnosti ještě hezčí než na fotkách 😊