Odpověď na: Výbavička do porodnice

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Výbavička do porodnice Odpověď na: Výbavička do porodnice

#114224
Jolana Hánová
Účastník

Zdravím všechny, já bych dneska do porodnice balila hlavně pohodlné a jednoduché věci 🙂 U prvního dítěte jsem řešila hlavně vzhled, ale u druhého už jsem ocenila hlavně praktičnost a jemný materiál. Bambusový overal jsme používali pak i doma na spaní a noční přebalování bylo díky zipu mnohem rychlejší. A ta medová barva je ve skutečnosti ještě hezčí než na fotkách 😊

UŽIVATEL