Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Povlečení pro mamku › Odpověď na: Povlečení pro mamku
28. 5. 2026 v 1:03
#114225
Ester Malá
Účastník
Taky jedu Matějovskýho 🙂 Maj to fakt dobře udělaný, člověk si na to rychle zvykne a pak už je těžký vracet se k obyč povlečení. Jako dárek pro mamču super. A i po praní pořád drží, žádná sepraná bída. Teď od nich beru už i ručníky a ty jsou taky fajn.