Odpověď na: Povlečení pro mamku

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Povlečení pro mamku Odpověď na: Povlečení pro mamku

#114225
Ester Malá
Účastník

Taky jedu Matějovskýho 🙂 Maj to fakt dobře udělaný, člověk si na to rychle zvykne a pak už je těžký vracet se k obyč povlečení. Jako dárek pro mamču super. A i po praní pořád drží, žádná sepraná bída. Teď od nich beru už i ručníky a ty jsou taky fajn.

UŽIVATEL