Byt či dům

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Byt či dům

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ada.44 a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #70389
   ada.44
   Účastník

   Ja bych mimo město nešla ani kdyby mi dal někdo ten dům zadarmo. Asi už jsem fakt moc pohodlna :/ 😀 Bydlím zatím na Smichově ale hodlame se stěhovat do dvou tři let do nějake novostavby a současny byt pronajimat.

  • #70388
   kleer
   Účastník

   Mě to přijde jako dobry napad nebala bych se toho. Navíc nově vystavěne domy v centru se většinou prodavaji i s parkovanim a sklepnimy prostorami. Horši je že si prostě musite počkat než vám to postavi takže pokud byt potřebujete hned tak to asi není dobre řešeni.Ja jsem takovou situaci řešila před ěpti lety. Nakonec jsem šla bydlet na rok do pronajmu a pak jsem se nastěhovala do fungl noveho a jsem maximalně spokojena!

  • #70387
   MonKo
   Účastník

   Momentálně hledáme 2+1 nebo 3+kk na P6 nebo P5. Zaujal mě projekt Momentálně hledáme 2+1 nebo 3+kk. Zaujal mě projekt bytoveho domu Vrchlickeho. Přijde mi že je to super lokalita s dobrou dsotupnosti i přistupem k přirodě. Mam ale trochu strach kupovat něco co je zatim jen na papiře. Nema někdo z vás zkušenost s koupi bytu ktery existuje zaitm jen na papiře?

  • #70386
   DanisA
   Účastník

   Ahojte holky, bydlíme v menšim bytě v Praze … neříkám, že se nám tam žije špatně ale někdy přemyšlim jestli by to nebylo v domku za Prahou lepší. Už mnohokrát jsme o tom s manželem diskutovali, tvrdila jsem mu, že pokud se nám zadaří ještě nějaké to dítě tak by ten dům byla skvělá věc… Manžel zase tvrdí, že dětem se bude lépe žít ve městě jako na nějaké vesnici, když bude velká může s kamarádkami chodit po obchodech a tak … blíže škola … co vy nato?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.