Darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Simona Strakatá a poslední změna proběhla před 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #95837
      Jiřina Krtinová
      Účastník

      Ahojky. Já byla taky na IVF ve Zlíně, jak už tu někdo kliniku zmiňoval. Byla jsem moc spokojená. Klinika sídlí na okraji města v blízkosti lesa, je zde možnost ubytování a parkování pro klienty zdarma, no a jako kompenzaci dávají za darování 33 000.

      • #95860
        Simona Strakatá
        Účastník

        Já chtěla darovat nějakou dobu, ale pořád jsem váhala a nakonec se teda rozhodlo a odhodlala. Vybírala jsem mezi klinikami, ale tato mě oslovila na základě kladných recenzí a tak jménu u nás a ve světě. 🙂

    • #94517
      Anna Mazurová
      Účastník

      Taky přemýšlím nad darováním, ale četla jsem, že během přípravy na odběr při píchání injekcí s hormony může dojít k hyerstimulačnímu syndromu, nevíte některá, prosím, jak je to pravděpodobné/časté, že se to stane?

      • #94578
        Hedvika Malá
        Účastník

        Ahoj, když si vybereš dobrou kliniku, kde si tě pořádně pohlídají, riziko je minimální :). Ale všeobecně je to zákrok a jako u každého nějaké riziko je vždy. Já měla štěstí na kliniku, kde jsem byla darovat já. Všechno mi tam vysvětlili a celý proces darování proběhl naprosto v pořádku. Můžeš se podívat tady na stránky https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Já byla ve Zlíně moc spokojená :)).

    • #94390
      Jana Malovaná
      Účastník

      Ahoj, já vajíčka darovala 2x. Nejdřív se objednáš na kliniku, kde tě pozvou na úvodní vyšetření, jestli jsi vhodná adeptka – krev, genetku, gynekologické vyšetření. Pokud všechno bude v pořádku, začneš s hormonální stimulací, aby došlo během cyklu ke zrání většího počtu vajíček. To si budeš píchat injekce s hormony. Potom podstoupíš samotný odběr, ten probíhá pod anestezií, takže je bezbolestný.

    • #94389
      Mirka Kočičková
      Účastník

      My taky podstoupili IVF a podařilo se až na 4. pokus.

    • #94161
      Renata K2
      Účastník

      Já jsem slyšela o možnosti odběru vajíček, že jsou za to i nějaké kompenzace, za čas, cestu a podobně.

    • #79300
      Alice Nilsová
      Účastník

      To jo, to je taky moc fajn 🙂 Dívala jsem se na ty jejich stránky a všechno tam mají hezky popsané, hlavně ty odpovědi na nejčastější otázky mají krásně zpracované, člověk hned ví, co ho čeká.

    • #79299
      Diana Svozilová
      Účastník

      Ještě sem chtěla napsat, že kompenzují náklady spojené s darováním, což je taky fajn.

    • #79298
      Alice Nilsová
      Účastník

      Jé, to zní dobře 🙂 Určitě na kliniku mrknu, všechno pročtu a objednám se tam 🙂

    • #79297
      Diana Svozilová
      Účastník

      Dobrý den, já jsem byla na odběru na této klinice https://europeivf.com/cz/kontakt/ a spokojenost. Všechno mi hezky vysvětlili, průběh darování mi jasně a zřetelně popsali a dostala jsem dárečky – vzorky kosmetiky a vitamíny, už během vstupní konzultace.

    • #79296
      Alice Nilsová
      Účastník

      Zdravím, jaký máte názor na darování vajíček? Já o tom začínám čím dál víc přemýšlet? Nemáte někdo zkušenost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.