dieta

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel aleninka. let a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #90052

      Já jsem nadmíru spokojená s doplňky od Naturalprotein. Chuťově výborné produkty a kila jdou dolů, funguje to. Mají i spalovače, který se dám před cvičením a celé hubnutí podpoří. Vyloženě nějakým dietám bych se vyhnula.

    • #89127
      leno syko
      Účastník

      Podle čeho sis sestavila jídelníček, když má mít málo sacharidů?

    • #89116
      domuska syk
      Účastník

      Já jsem hubla s proteinovou dietou, která má malé množství sacharidů. Pomohla mi nastartovat metabolismus a zhubla jsem krásně.

    • #89051
      Helena Karasová
      Účastník

      Já jsem toho zkoušela opravdu mraky.. ale co mi opravdu pomohlo a držím se toho doteď tak je keto dieta, ta je fakt parádní a hlavně opravdu účinná 🙂

      • #89068
        Tereza nováková
        Účastník

        Fakt? To je skvělý, to bych ji ráda vyzkoušela.. o jakou dietu se to přesně jedná??

      • #89130
        Helena Karasová
        Účastník

        Já měla tady dietní plán taky od https://www.ketodiet.cz/ a pořád si tam dokupuje dál nějaké věci.. Je opravdu skvělá a co je hlavní je velmi účinná 🙂 Mě opravdu pomohla zhubnout jednou provždy a nedám na ni dopustit 🙂

      • #89167
        Tereza nováková
        Účastník

        Tak to moc děkuju za doporučení 🙂 Ráda tu ketodiet vyzkouším, koukala jsem se na net a docela ji všichni chválí, tak to zkusím 🙂

      • #89186
        Helena Karasová
        Účastník

        Nemáš vůbec zač:-) věřím že z toho budeš nadšená 🙂

    • #89005
      Tereza nováková
      Účastník

      Ahoj, doporučíte mi dobrou dietu? Nějakou co máte ozkoušenou a můžete ji opravdu doporučit? 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.