Dieta

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #90518
      Bella 4
      Účastník

      Mě osobně nejvíce vyhovovala dieta od KetoFit. Povedlo sem i shodit kolem 4-5 kilo za měsíc, teď už si jen dokupuji na 4 týdny a jím do toho i normální jídlo co si uvařím. A zlepšila se mi i pleť, protože výrobky obsahují kolagen. 🙂

      • #91155
        Danka 88
        Účastník

        Bello a jak to funguje? Na mě teď vyskočila reklama v televizi, koukala jsem jim i na stránky jídla mají docela rozmanitá. Jen se pořád bojím že to bude mít prostě jojo efekt v momentě kdy to přestanu jíst.

      • #91226
        Bella 4
        Účastník

        Funguje to na základě toho že z jídla odbouráš co nejvíce sacharidů, tahle dieta jich má nejméně ze všech na trhu. Opravdu jídla jsou rozmanitá a mě chutnají. Já jsem díky dietě najela na Low carb stravu a tu s držím a do toho když mě honí mlsá si dávám něco od KF. 🙂 Váha se mu drží, nesmíš se prostě vrátit do starého stravovacího režimu, zázraky dělat neumí.

      • #91411
        Danka 88
        Účastník

        Moc děkuji. Já bych se právě moc ráda naučila nějak lépe jíst, jen se do toho nedokážu sama dokopat, člověk lítá kolem děcek a večer zjistíš že jsi vlastně celej den nic pořádně nejedl, takže se mi líbí že tam je spousta věcí, co si můžu udělat dost rychle. Ještě si to pořádně na stránkách nastuduji abych věděla co koupit.

      • #91263
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Já bych potřebovala shodit tak 8 kilo, tohle se mi moc líbí, hlavně že je to vyvážená strava i s vitamíny, rozhodně bych nechtěla držet nějakou dietu, která mi akorát podlomí zdraví takže tohle vypadá skvěle.

      • #91394
        Anička Vi
        Účastník

        To se mi právě taky líbilo, že můžu mít dobrý pocit že sice hubnu ale zdravě, rozhodně bych řekla že se teď stravuju zdravěji než předtím, protože to jsem rozhodně neměla čas řešit jestli je to zdravý a vyvážený

      • #91203
        Anička Vi
        Účastník

        Taky jsem viděla v televizi reklamu a hned jsem na to šla mrknout a objednala jsem si ten 4týdenní balíček, teď mám po 14 dnech už dvě 2 kila dole, juchů 🙂

    • #90255
      Jitka K
      Účastník

      Já jsem zhubla a váhu si udržela až potom co jsem začala pravidelně cvičit. Navíc mi to pomohlo cítít se i víc v pohodě, poznala jsem i nové lidi a moc si to užívám 🙂

      • #90268
        Kamila Novotná
        Účastník

        To zní hezky, a na jaký cvičení chodíš? Nebo jenom posiluješ?

      • #90286
        Jitka K
        Účastník

        Já chodím v Brně do https://zone4you.cz/ mají skvělý lekce a prostory i s wellness, solárkem atd atd. takže si to vždycky fakt užiju 🙂

    • #89574
      domuska syk
      Účastník

      Já jsem ji měla na 4 týdny, mě to stačilo, ale někdo může potřebovat více. Záleží na každém, kolik se rozhodne zhubnout.

      • #89724
        leno syko
        Účastník

        A jde to opravdu tak lehce? Je to vlastně čím?

      • #90084
        domuska syk
        Účastník

        Je založená na proteinech a má ze všech těchto diet nejméně sacharidů. Tak jde váha krásně dolů.

    • #89125
      leno syko
      Účastník

      A jak dlouho jsi ji držela?

    • #89118
      domuska syk
      Účastník

      Mě sedla dieta ketofit, která má méně sacharidů, takže jde váha lépe dolů. Což je skvělý, mají i produkty na hubnutí a následně na další fázi.

    • #86347
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Tahle dieta mi byla dost doporučovaná 🙂 Nejspíš ji vyzkouším 🙂

    • #84913
      Lenka Krausová
      Účastník

      ketodiet.cz je super ketonová dieta, zkoušela jsem jich víc ale tahle mi sedla nejvíc a nejvíc mi chutnala.. a mají opravdu pestrou nabídku a že je z čeho vybírat:-) Rozhodně ji doporučuju 🙂

    • #84401
      Helena Karasová
      Účastník

      Keto dieta je super, sama ji držím a opravdu jsou vidět výsledky 🙂 Sama jsem si pořizovala z ketodiet.cz a je super. Moc mi tam všechno chutná co jsem vyzkoušela, a opravdu jídla zasytí a nemám potřebu nic dalšího mlsat 🙂 já ji rozhodně můžu doporučit 🙂

    • #84373
      Soňa Koutná
      Účastník

      Ahoj holky 🙂 Tak je to tady… Bude léto, čili je na pořdu dne hubnutí 😀 A řekla bych, že včera pozdě. No, tak se pustím do proteinové diety. Jaká je podle vás nejlepší? A zkušenosti s https://www.ketodiet.cz/, prosím? Děkuji moc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.