Dovolena 2015

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Dovolena 2015

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Ivapers a poslední změna proběhla před 8 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #72259
      Ivapers
      Účastník

      Ahoj, jak už holky doporučovaly, tak mrkněte na http://www.topfly.cz, já s nima byla už 3x a vždy vše ok 🙂

    • #72258
      ada.44
      Účastník

      Zdravim už vybírám kam letos na dovolenou k moři a narazil jsem na cestovku etravel. Máte s touto kancelaří někdo zkušenost? Je na ně spoleh? Víte co je to mimo sezonu takže všude málo turistu. Byvá teplo na koupání ale ne vedro takže se dají navštívit i lokání pamatky nebo podniknout nějaky celoděnní výlet. Díky za všechny nazory

    • #72257
      DanisA
      Účastník

      Ahojte, lonské léto už jsem taky poznala, co to je, jet na dovolenou, kde se jen neválíte u moře, ale je to trošku akčnější, na relaxaci je sice taky čas, ale těch zážitků je mnohem více 🙂 Byli jste také někdo na takové dovolené? Jestli máte zájem tak mrkněte na zkustotaky.cz

    • #72256
      kleer
      Účastník

      Turecko je krásná destinace na dovolenou. Hodndě plážových i večerních aktivit. Z destinaci je dobrá Alanye a Antalie. Antalie je o něco bliž letišti ale ani do Antalie se nemusite bát je to tak hodinka a pul jizdy, na které se místy dost pobavite nad řidičckým uměním zdejšího lidu 😀

    • #72255
      Masri
      Účastník

      Ahoj na Emiráty doporučuju http://www.etravel.cz/spojene-arabske-emiraty mají perfektní výběr my jsme takhle byli 2x v Dubaji a jednou v Abu Dhabi a fakt bomba obě destinace vřele doporučuju!

    • #72254
      Sisina6
      Účastník

      My byli právě minulý rok také přes topfly.cz v Turecku a mohu pouze potvrdit, že to tam je moc hezké. A Dubaj je zajímavý nápad, děkuji.

    • #72253
      Malka
      Účastník

      Ahoj, no nevím, co preferujete, ale my byli loni i předloni s topfly v Dubaji a v Turecku, v Antalya. Byla to krásná dovolená, bezproblémová a letos letíme zase:)

    • #72252
      MajoL
      Účastník

      Ahoj blíží se čas léta a já se začínám rozhlížet kam bychom tak jeli na dovolenou. Mate nějaké tipy? Kde se vám třeba loni libilo? Díky beru všechny inspirace

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.