Hubnutí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #75748
      Petra Svetra
      Účastník

      Napadá mě jedině zkust svět-zdravi Mě celkem hodně pomohli.Nikdy jsem nebyla zastáncem zdravé stravy a už vůbec ne pohybu.Až oni mě vše vysvětlili a naučili.Krásně hubnu.

    • #75747
      Ronda Rousey
      Účastník

      Já bych také uvítala jak se zbavit nějakého toho kila.Zdravá výživa mi bohužel nic neříká a sport také nepreferuji.Podle toho také vypadám což mě mrzí.Chci to už změnit.

    • #75746
      Sofie Leova
      Účastník

      Zkus si koupit koktejly chiashake . Já po nich krásně zhubla.

    • #75745
      Katka Novakova
      Účastník

      Ahoj také bych ráda sundala nějaké to kilo,ale nevím jak na to.

    • #75744
      LucaMirkova
      Účastník

      Jo? Tak na tebe moc myslím a potom napiš, jestli se do toho s nimi pustíš. Moc ti držím palce!

    • #75743
      Dominisisek
      Účastník

      Už jsem tam volala a jsem objednaná. Tento týden tam mám být. Tak uvidím 🙂 Zatím ale děkuji.

    • #75742
      LucaMirkova
      Účastník

      Věřím, že budeš, když budeš dodržovat co ti poradí a budeš mít pevnou vůli, tak určitě ano 🙂 Držím palce!

    • #75741
      Dominisisek
      Účastník

      Lucko děkuju moc. Já jsem tam volala a rovnou se objednala. Tak jsem velmi ale fakt velmi zvědavá. Kéž bych měla za pár měsíců podobný příběh, jako ty.

    • #75740
      Simona Malá
      Účastník

      Také jsem hubla a užívala jsm u toho chrom Naturica,který mi pomáhal potlačit chuť na sladké 🙂

    • #75739
      LucaMirkova
      Účastník

      No to určitě bude lepší jít tam osobně, oni ti všechno řeknou a vysvětlí, doporučí ti, co by pro tebe bylo nejlepší apod. Do ničeho tě rozhodně nebudou tlačit.

    • #75738
      Dominisisek
      Účastník

      diky, asi bude lepší tam osobně zajít, at mi řeknou co a jak..Na kolik to všechno tak přijde apod 🙂

      No hubnutí jen díky koktejlum, tomu moc neverim:/

    • #75737
      LucaMirkova
      Účastník

      Ano to jsou oni. Jsou v mnoha městěch po ČR. Pomohli fakt že jo 😉
      jj konzultace mají myslím za 4 stovky, ale ja sem ji na nějakém webu sehnala za 3 stovky. Mrkni na ten web do Ceníku, tam to mají dobře popsané. Záleží co si vybereš. Dělají i rozbory krve, genetické testy.

    • #75736
      Marie Dead
      Účastník

      Také jsem zkusila ty koktejly na hubnutí od chiashake.cz a byla jsem velice spokojená.Výborná chuť,pořádně mě to zasytilo a kila šla krásně dolů.

    • #75735
      Elena Filovská
      Účastník

      já se snažím jíst zdravě, víc se hýbat,3x týdné chodím do fitka a cca jednou do měsíce na bodywraps. Za dva měsíce mám dolu 9 kg. Chci ještě 11. Držte mi pěsti 🙂

    • #75734
      Dominisisek
      Účastník

      Luco svět zdraví to je toto? https://www.svet-zdravi.cz/
      Fakt ti pomohli? 10 kg to je dost dobrý.
      Jak to tam probíhá, konzultace tam nevidím na ceníku..

      Doro díky moc, ale chci asi zkusit nějakého odborníka…sama to nedám.

    • #75733
      Petra Bony
      Účastník

      Já jsem hodně upravila stravu, začala jsem běhat a ještě jsem si k tomu koupila https://chiashake.cz/obchod/chia-shake-slim a kila mi jdou krásně dolů.Jsem spokojená.

    • #75732
      LucaMirkova
      Účastník

      Ahoj, mě se podařilo zhubnout 10 kg.
      Mám výborné zkušenosti se Světem zdraví 😉 Fakt odborníci, co tomu rozumí, jen musí člověk vytrvat…

    • #75731
      Dominisisek
      Účastník

      Ahoj holky, věčné téma, já vím 🙂
      Ale vážně, komu a jak se podařilo zhubnout?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.