hubnutí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #76714
      Petra Bony
      Účastník

      A v čem tedy vaříš v páře nebo jak?

    • #76713
      Marcela Nová
      Účastník

      To záleží na tobě,a le tak si to nakombinuj cvičení plus rotoped a uvidíš, že to bude fajn. Já to tak dělám, většinou se zahřeji na rotopedu a pak si chvíli zacvičím s činkami. Mám tento rotoped a manžel si ho také velmi oblíbil https://www.fitham.cz/housefit-tiro-35 a k tomu jsme si tam koupili činky trinfit a dobré je si hlídat i tepovku, jestli chceš hubnout. A ještě jsem si tam pořídila chytrý náramek iFit Vue Black s iFit hrudním pásem, který mi měří mou denní aktivitu.

    • #76712
      Petra Bony
      Účastník

      Ahoj holky,cvičíte doma u tv a nebo spíše na nějakém stroji?Potřebovala bych poradit jestli bude lepší hopsat doma u tv a nebo si koupit třeba nějak rotoped atd.

    • #76711
      Vlasta Lok
      Účastník

      Máme tuhle bílkovinu také doma a používáme ji každý den s manželem.Ráda si s mužem dělám ke snídani vafle a nebo na svačinu palačinku.Za nás oba dobrá volba

    • #76710
      Katka Novakova
      Účastník

      Já jsem vyzkoušela http://www.mujbilek.cz a od té doby si ho kupuji pořád.Je to 100% bílkovina.Dělám si ráno omeletu.Nic jiného už nesnídám.Váhla šla krásně dolů a rostou mi i trošku svaly.

    • #76709
      sandrina
      Účastník

      Mám domluvenou schůzku s výživovouporadkyní, moc se těším jak začneme.

    • #76708
      Petra Svetra
      Účastník

      U mě stačilo, že jsem se začala více hejbat a zdravěji vařit. Koupila jsem si nádobí na zdravé vaření a kila jsou dolů 🙂

    • #76707
      Zuzana Selová
      Účastník

      Svět zdraví moc neznám,ale dost se o něm píše. Rozhoduji se, zda k nim zajít.

    • #76706
      Ronda Rousey
      Účastník

      Ahoj co si dáváte na zdravou snídani.Ráda bych začala zdravě jíst a tím pádem shodit přebytečná kila.

    • #76705
      Andrea Semová
      Účastník

      Za rok jsem dala dole asi 12kilogramů, zatím si váhu držím. Měla jsem skvělou výživovou poradkyni, naučila mě jak se správně stravovat, abych si váhu držela.

    • #76704
      Zuzana Suchá
      Účastník

      Kolik se vám podařilo zhubnout? A váhu si držíte?

    • #76703
      Andrea Semová
      Účastník

      Svět zdraví znám z osobní zkušenosti.Docházel jsem k nim skoro rok.

    • #76702
      Zuzana Suchá
      Účastník

      Na tu analýzu jsem se už objednala. Uvidím jaké výsledky mě zjistí a pak se rozhodnu.

    • #76701
      sandrina
      Účastník

      Já byla u nich na komplexní analýze s rozborem krve. Mají dokonce na to akci.

    • #76700
      Veronika Melská
      Účastník

      Svět zdraví osobně neznám,ale kamarádka k nim docházela asi rok a velmi si je chválila. Zhubla více jak deset kilogramů.

    • #76699
      Zuzana Suchá
      Účastník

      Kdo zhubl s http://www.svet-zdravi.cz? Píše se o nich dost, nevím jestli s nimi do hubnutí jít.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.