IVF

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #79112

      Holky moc děkuji, konečně jsem klidnější a normálně se těším 🙂 Úplně se ze mě spadl všechen strach, je dobrý se takhle podpořit 🙂

    • #79111
      Alice Nilsová
      Účastník

      Celý ten cyklus IVF trvá asi 2 měsíce, při neúspěšném pokusu se další doporučuje zase až za 2 až 3 měsíce. Jinak 3 cykly umělého oplodnění platí pojišťovna, když ale chcete něco navíc, třeba asistovaný hatching (teď ho na Europe IVF mají k IVF zdarma) nebo jiné metody, které zvyšují pravděpodobnost otěhotnění, to si už připlácíte.

    • #79110

      A jak dlouho prosím celý ten proces IVF trvá a jak je to s placením – platí všechno pojišťovna?

    • #79109
      Alice Nilsová
      Účastník

      Ano, klinika je v Praze, tady máte odkaz na jejich stránky https://europeivf.com/cz , doporučuji pročíst – mají tam všechno krásně vysvětleno a popsáno. Termíny na vstupní konzultace mají rychlé, já jsem byla až překvapená.

    • #79108

      Je prosím klinika v Praze a jaké mají čekací lhůty, nevíte?

    • #79107
      Ludmila Vízková
      Účastník

      Dobrý den, já teď na kliniku Europe IVF docházím – podstupujeme s manželem vyšetření, snažíme se už skoro rok o miminko a nedaří se nám.

    • #79106
      Alice Nilsová
      Účastník

      Zdravím a souhlasím s DomiN – dobrá klinika je základ. Za sebe můžu doporučit Europe IVF v Praze, mají špičkové vybavení a hlavně paní doktorku Krutinovou, ta je fakt výborná.

    • #79105
      Dominika Králová
      Účastník

      Dobrý den, já mám teď za sebou jeden pokus a čekám, jak to dopadne. Důležitý je věřit a nepropadat panice. Samozřejmě to někdy na člověka padne. No a najít si dobrou kliniku a dobrého doktora, to je základ úspěchu.

    • #79104

      Dobrý den, na co se prosím připravit před IVF, dáte mi nějaké rady a tipy, co mě přesně čeká?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.