Kavovar

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piskle a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #72826
      Piskle
      Účastník

      doma máme tenhle http://www.lucaffe.cz/akcni-zbozi/199-plne-automaticky-kavovar-raffaello-latte-pro-.html
      Je super, protože je i s mlýnkem, a můžeš si nastavit, co za kafe chceš

    • #72825
      poola
      Účastník

      Který model máte prosím doma a který byste si koupili teď?

    • #72824
      Piskle
      Účastník

      já bych ti doporučila Lucaffe, máme ho doma a bereme od nich i kávu.

    • #72823
      Marga
      Účastník

      Tak super s sefem jsem to projednala a uz mame kavovar objednany 🙂 dekuji moc za pomoc snad bude vse v poradku 🙂 ale verim ze budeme spokojeni! :)uz se na neho moc tesime !

    • #72822
      olga.polka
      Účastník

      ahoj, jojo stranku mas spravnou 🙂 tak doufam ze sefovi se to bude taky libit 🙂 ja mohu fakt doporucit je to kvalitni a vypada to hdone elegantne obzvlast do kancelare 🙂 rada jsem pomohla

    • #72821
      Marga
      Účastník

      Ahoj myslis to gurucaffe.cz , je to spravna stranka jo? Diky za tip nasla jsem docela co se mi to libi, jeste to projednam se sefem 🙂

    • #72820
      olga.polka
      Účastník

      Ahojky ja jsem narazila na netu na gurucaffe,tak se jim podivej na stranky. Maji tam jak kavovary tak i primo prazene kavy. Myslim, ze i vzhled je hodne elegantni 🙂

    • #72819
      Jana Prejzková
      Účastník

      Jsem spokojená se značkou De Longi.

    • #72818
      Marga
      Účastník

      ahojte, chceme si do kancelare poridit nejak kvalitni a elegantni kavovar, nejlepe do 35tisic. Na prazenou kavu (cappuccino,espresso) mate nejake tipy? Diky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.