Knihfest 2016

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Knihfest 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drobek.alca a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #70616
      drobek.alca
      Účastník

      Tak jsem šli nakonec dnes ještě na Suverena a bylo to moc fajn, škoda, že už to skončilo parádně jsme si to užili. Příští rok mě tam rozhodně mají zase 😀 🙂

    • #70615
      MartinkaD
      Účastník

      Tenhle ročník se opravdu vyvedl, těsím se ještě zítra na Suverena 🙂

    • #70614
      miina22
      Účastník

      Holky paráda, vzala jsem děti a byla jsem mile překvapená, že i s nima počítali. Zítra se chystáme na Wohnouty, je to s manželem naše nejmilejší kapela, takže já jsem teda vážně spokojená, myslím, že přístí rok se na nás můžou na Knihfestu těšit znovu 🙂

    • #70613
      Monikanika
      Účastník

      Letos je to paráda, řekla bych že ještě lepší než loni, program je tady, myslím, že každý se najde http://www.oc-letnany.cz/akce-centra/knihfest-2016/

    • #70612
      drobek.alca
      Účastník

      Letošní program za návštěvu určitě stojí! Byla jsem tam dvakrát a vzala jsem i děti na zábavné odpoledne a bylo to super. Chystám se ještě zítra na Daniela Hůlku a 26.3. hlavně na besedu o výstavě Titanic, no a Radůzu 30. si taky nechci nechat ujít.

    • #70611
      miina22
      Účastník

      Kdo jste byl na letošním Knihfestu? Jaký je program, stojí za to tam zajít? 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.