Kytičky

  • Toto téma obsahuje celkem 50 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel blapin a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 30 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #84385
      blapin
      Účastník

      Tak jsem zvědavá na srovnání kytiček těsně před vyhodnocením jak psali z redakce. Mám nasbíraných 83 kytiček, ostatní 85, každý den jsem sbírala poctivě, ale dvě prostě chybí, nikde nebyly a to jsem i druhý den otvírala znovu články jestli jsem se nespletla nebo jestli tam nepřibyl nový článek až večer. Tak uvidíme kolik bude mít vítěz kytiček a pokud jiný než já, tak to nemá smysl vůbec hrát a každý den u toho tvrdnout.

      • #84389
        Líba N.
        Účastník

        také mám 84

      • #84386
        Hana Hloupá
        Účastník

        Jsem na tom podobně, chybí mi jedna kytička, sbírám poctivě a pokaždé si kontroluji s ostatními. Jeden den jsem prostě u nového článku kytičku neměla, ostatní ano. Taky mě to přestává bavit.

      • #84388
        redakce
        Účastník

        Dobrý den,

        kytiček za březen má být 85. Je to správně.

        Přejeme hezký den,
        Vaše redakce

      • #84390
        blapin
        Účastník

        když je tedy správný počet 85, proč já mám jen 83 a víc se mi jich opravdu nikde neukázalo

    • #84136

      Každý den binec v kytičkách

    • #84023
      Helena Pardová
      Účastník

      V reakci redakce z 11. 2. 2022 bylo, že do slosování zařadí jen ty se správným počtem kytiček, kdo bude mít víc, zařazen nebude. Je zajímavé, že máme být trestány za chybu v systému/aplikaci. Já jsem opakovaně měla míň nebo víc kytiček než ostatní a vůbec nevím, jak jsem k tomu přišla, poctivě kliknu na všechny dostupné a nemůžu ovlivnit, co se mi nakonec načte. Proč se musí měnit, co fungovalo? Dříve tyhle problémy snad nebyly.

      • #84030
        redakce
        Účastník

        Dobrý den paní Pardová,

        také jsme spustili aplikaci, která počet kytiček jednou za čas srovná. Ke srovnání dojde i těsně před vyhlášením.

        Přejeme hezký den,
        Vaše redakce

    • #83976
      redakce
      Účastník

      Milé ženy, nasadili jsme na stránky skript, který vždy za určitou dobu počet kytiček srovná tak, aby odpovídal počtu příspěvků. Ještě zjistíme, zda je možné srovnat příspěvky tak, aby nejnovější byly nahoře.

      Přejeme hezký den, Vaše redakce

    • #83959

      i já mám mín kytiček a nějaký verpol má 25 a ostatní jen 24 dnes jak je to možné a ano stará aplikace byla lepší

      • #83960
        Věra Jurášková
        Účastník

        Já jsem ta verpol která má 25 kytiček. Jak jsem k nim přišla nevím !
        Včera jsem měla stejný počet kytiček jako ostatní. Můj názor je ten, že redakce spustila neodzkoušenou verzi nových stránek. Kytičky se někomu přičtou navíc a někomu zase nepřičtou. Zlatá stará aplikace

    • #83948
      Marie Koudelková
      Účastník

      VČERA JSEM MĚLA 17 KYTIČEK…DNES JSEM JICH NAŠLA 5, ČILI MÁM 22…A TO V HLAVNÁCH ČLÁNCÍCH S DNEŠNÍM DATEM, NIKOLI NĚKDE BOKEM…TAKŽE NEVÍM..

    • #83928
      Eva Švarcová
      Účastník

      Zase je tam chyba

      • #83929

        Ano,je to divné,že už někdo má 20 kytiček a my ostatní pouze 17.

      • #83956

        Také jsem měla „jen“ 17. Proklikala jsem kde, co a na těch 20 nedosáhla. Dnes už jsem srovnaná s počtem kytiček jako ostatní. Mně se ta změna nelíbí i z toho důvodu, že kytičky jsou malé a pro starší a ještě s nějakou vadou na očích se hůře sbírají. Mě by opravdu zajímalo, kde mohla dotyčná a jak nasbírat těch 20. Takže když to shrnu, ta změna je k horošímu.

      • #83930
        Irena Modrá
        Účastník

        Nemůže mít 20 kytiček -zase je to chybně

    • #83921

      Stále to nemá redakce vychytané Snad se to brzy rozjede bez problémů Zlatá stará aplikace

    • #83910
      Leona Bláhová
      Účastník

      Když spočítám únorové články a vycházím z toho, že co článek, to kytička, tak jsem jich napočítala 85. Dvě další kytičky byly v rubrice Všechny tipy. Celkem 87 kytiček. K měsíční výhře parfému stačilo 56. Nějak se v tom ztrácím. Vidí to někdo stejně jako já nebo jsem už úplně mimo?

      • #83933
        Jaroslava Latzková
        Účastník

        Odpovídám sice sama sobě, ale dnes už vidím svůj profil. Včera tam nebyl.

      • #83920
        Věra Jurášková
        Účastník

        Nevím, ale já vidím na vyhodnocení za únor Standa1 87 kytiček, což odpovídá.

      • #83931
        Leona Bláhová
        Účastník

        Včera i dnes, když jsem příspěvek do diskuze psala byl u Standa1 uveden počet 56. Redakce zareagovala opravdu rychle.

    • #83909
      Jaroslava Latzková
      Účastník

      Změny jsme se dočkaly, není už vidět naše aktuální konto hvězdiček. Možná jsem zmáčkla na nějakou klávesu a tím zrušila přehled. Jsem počítačový samouk a tak je vše možné.

    • #83612
      Marie Koudelková
      Účastník

      Také je nepříjemné stále rolovat dolů na nejnovější příspěvky. Mělo by to být naopak.

      • #83624
        Věra Jurášková
        Účastník

        Přesně to samé nechápu ani já! Nevím co je tím sledováno, ale je obvyklé, že v diskusích jsou ty nejnovější nahoře. Snad i zde se dočkáme změny.

    • #83611
      Marie Koudelková
      Účastník

      Nevím, co se stalo, že mi naskočila kytička navíc, než máte vy ostatní.
      Včera jsem tu nebyla a tak jsem dnes dodělávala dva dny. Vůbec mě nenapadlo kontrolovat každou kytičku zvláště. Je mi to nepříjemné a doufám, že to redakce srovná, abych jim zas nemusela psát.
      Na těchto nových stránkách se mi nelíbí víc věcí, ale je mi trapné stále redakci posílat mejly. Nevím, jestli se hlásí s připomínkami i jiné uživatelky.

    • #83610
      Hana Hloupá
      Účastník

      Kytičky jsou srovnané, až na ty vaše.

    • #83531

      Děkuji

    • #83528
      Marie Koudelková
      Účastník

      Takže snad ty počty kytiček redakce srovnala podle slibu a tak, jak mají být…
      Přeji všem úspěšné sbírání a hodně zábavy…

    • #83525

      Jsem z toho jelen včera jsem měla 51 kytiček a dnes mám označených 50 tak nevím

    • #83425
      Zdeňka Jirásková
      Účastník

      Tak to jsem zvědavá, jak tohle nakonec dopadne. Nevzdávám se a sbírám dál. Co vy? 🙂

    • #83334
      Hana Hloupá
      Účastník

      Dnes 11.2. 17,35 hod to vypadá následovně 1 Dobroslava 36
      1 pooto 35
      1 rozarkaa 34
      1 Jindriska8 34
      1 andus 34 ostatní mají 33, nechápu.

    • #83333
      Marie Koudelková
      Účastník

      Přeposílám odpověď redakce na moji připomínku ohledně problému e sběrem kytiček…

      Dobrý den paní Koudelková,

      každému, kdo nám napíše vše vysvětlíne. Momentálně zjišťujeme, jak se
      některým uživatelkám povedlo sebrat více kytiček. Všechny sebrané
      kytičky prohlížíme a diskuze vůbec nestíháme. Proto jsme i v únorovém
      sbírání kytiček přidali podmínku, že do slosování jdou ti čtenáři, kteří
      získají maximální správný počet kytiček. Bude-li 60 příspěvků = 60
      kytiček. Do slosování jdou ti, kteří mají 60 kytiček, né 61 nebo 62.

      Intenzivně pracujeme na tom, abychom všechna možná slabá místa odhalili.
      Zatím ty, kteří nemají správný počet kytiček vyřadíme.

    • #83320
      Hana Hloupá
      Účastník

      Dnes v pátek 11.2. to vypadá takhle, všichni 33 a dvě 1 Dobroslava 36
      1 Jindriska8 34, nepochopitelné a jako soutěž nesmyslné.

    • #83309
      Marie Koudelková
      Účastník

      Je to nefér, redakce by tyto nedostatky nového vebu měla řešit. Již jsem je prosila v diskusi. Odpověděli, že mám stížnosti a připomínky napsat na nějaký meil redakce…Toto jednání se mi vůbec nelíbí, ale zatím jsem nenašla čas jim napsat…
      Máte pravdu, nemá tedy cenu soutěžit…

      • #83310
        Věra Jurášková
        Účastník

        7. 2. 2022 v 16:30 bylo pořadí
        1 Dobroslava 25
        1 pooto 23
        1 rozarkaa 23
        1 andus 23
        8.2. + 9.2. + 10.2. bylo vždy po 3 článcích tj. 9 článků
        10. 2. 2022 je pořadí
        1 Dobroslava 34
        1 pooto 33
        1 rozarkaa 32
        1 Jindriska8 32
        1 andus 32
        Nejen nesouhlasí kytičky, ale objeví se nové jméno na 3. pořadí
        Co k tomu dodat!?

    • #83243
      Jaroslava Latzková
      Účastník

      Prosím majitelky těchto hvězdiček, poraďte jakými aktivitami jste je nasbíraly. Nám ostatním se nedaří sbírat více. Děkuji
      1 Dobroslava 25
      1 pooto 23
      1 rozarkaa 23
      1 andus 23

      • #83258
        Zdeňka Jirásková
        Účastník

        Těžko se tu s námi budou dělit o informaci, jak kytičky získat, když by tím přišly o výhodu a tím pádem i o jistou výhru.

      • #83263
        Jaroslava Latzková
        Účastník

        Je to tak.

    • #83221
      Hana Hloupá
      Účastník

      Asi se to nedozvíme, přoč mají ty na prvních místech víc kytiček ?

    • #83180
      blapin
      Účastník

      Mohla bych poprosit autorku, která vkládá denně kytičky nebo první dvě soutěžící, které teď nikdo z nás neohrozí výhrou , kde našli první den tu 5.kytičku?

    • #83154
      Jaroslava Latzková
      Účastník

      Zatím se moc neorientuji, ale snad časem poznám kde hvězdičky hledat.

      • #83160
        Hana Hloupá
        Účastník

        Kytičky jsou u nově vložených článků, vpravo nahoře, jen jsou o dost menší než loni.

    • #83149
      Zdeňka Jirásková
      Účastník

      Nemá vůbec smysl soutěžit dál. 🙁

    • #83142
      Hana Hloupá
      Účastník

      Taky nechápu, kde lze najít osmou kytičku, prošla jsem všechno a nikde není. Potom nemá smysl soutěžit, logicky se bude losovat jen mezi těmi třemi, co mají o kytičku víc.

      • #83148
        Věra Jurášková
        Účastník

        Souhlasím. Taky mi už včera nebylo jasné, kde první našly kytičku navíc. Platí i zde,že každá změna vede k horšímu !

    • #83141
      blapin
      Účastník

      já jsem opravdu prolezla snad všechno, co šlo otevřít a nic, nechápu

    • #83140

      Ještě jsou 2 tipy (články) – celkem 7 kytiček – kde děvčata sebrala 8 kytiček – také nevím.

    • #83139
      blapin
      Účastník

      poradím Vám, že dvě kytičky jsem našla v tipech po pravé straně, jednu ze včera u kalhotek a dneska u dárkového balíčku, takže mám za dva dny 7kytiček, ale kde našli včera někteří tu osmou kytičku netuším, ale nikdo nám ze soutěžících neporadí, to by byl sám proti sobě, takže jedině autor by mohl nás nasměrovat, kde hledat

    • #83138
      Stáňa Jenešová
      Účastník

      Nechápu počet kytiček více jak pět. V únoru bylo 5 článků. Takže pět kytiček. Asi nastala změna a převádí se kytičky z minulého měsíce. Prosim o vysvětleni.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 30 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.