Lékárna bez chemie

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Lékárna bez chemie

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #76328
      nikola strnadska
      Účastník

      Zdravím,užíváte někdo přírodní léky? Už nechci jíst tu chemii,chtěla bych se s někým o tom pobavit.Díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL