Nezávislý vlastník e-shopu

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Nezávislý vlastník e-shopu

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #86165
   Jitka Hlavatá
   Účastník

   Dobrý den, také mám stejný dotaz jako vy , to na vytvoření vlastního eshopu. Nevěděla jsem si rády ze založením ,tak na internetu na těchto webových stránkách https://tvorba-kvalitnich-webu-praha.cz/ jsem našla to co jsem hledala a chtěla vědět. Děkuji, přeji hezký d

  • #72439
   sarka68
   Účastník

   Dobrý den Olgo.¨těší mě váš zájem o další informace. Naši hlavní činností je organizování odbytu pro prestižní zahraniční světové značky, které berou ohled na životní prostředí a obnovitelné zdroje. Společností, značek, projektů, kterými se zabýváme je nespočet a popsat je v emailové korespondenci by bylo nesmírně obsáhlé. Zaměřit se pouze na jednu oblast naší činnosti by vás nemuselo zaujmout, jelikož neznáme vaše potřeby, schopnosti a dovednost. Snad by jistě bylo dobré a efektivnější se více zmínit o cíli naší spolupráce, než o nástrojích, které, jak jsem zmínil, jsou variabilní a tak velmi obsáhlé. Našim cílem je najít partnera, který z malého lokálního podnikání za naší podpory bude schopen vybudovat mezinárodní podnik. Motivací v tomto procesu by měla být neomezená odměna, dle zrealizovaných obratů, kde pracujeme s marží až 60%, nezávislost v rozhodování, časová nezávislost, reziduální druh příjmu, děditelnost a mnoho dalších benefitů. Předpokládám, že i tahle odpověď nezahrnuje všechny vaše otázky a možná nyní máte otázek více než před tím. Těší nás vaše zvědavost, ale děkujeme za pochopení, že v mnoha ohledech nechceme zabíhat do podrobností našeho Know-How a zanechávat v tomto směru elektronickou stopu. Určitě ale preferuji osobní setkání.

  • #72438
   olga.polka
   Účastník

   Dobrý den, prosím o více infa do soukromých zpráv. děkuji

  • #72437
   sarka68
   Účastník

   Práce z domova
   Nabízíme možnost flexibilní práce z domu s vysokými výdělky zaštítěné nadnárodní společnosti, která je světovou jedničkou ve svém oboru.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.