Odšťavňovač

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Odšťavňovač

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #75413
      drobek.alca
      Účastník

      Tak hlásím, že šnekáč od Oravy funguje na jedničku! Jsem moc spokojená, takže opravdu děkuju za dobrou radu 🙂

    • #75412
      Jana Glacová
      Účastník

      mám už několik let Bosch a jede bez přestávky, celou zimu mrkev a červenou řepu, v létě ovoce

    • #75411
      drobek.alca
      Účastník

      Tak to je super, díky, už jsem si ho objednala, tak se těším na šťávení 🙂

    • #75410
      miina22
      Účastník

      Mám ho asi půl roku, ale používám ho často – asi tak třikrát do týdne a pořád paráda.

    • #75409
      drobek.alca
      Účastník

      Děkuju moc, vypadá dobře, cena je dobrá, kolem toho jsem si tak představovala. Můžu se ještě zeptat jak dlouho už ho používáš?

    • #75408
      miina22
      Účastník

      Používám šnekový Orava, konkrétně tento https://www.mall.cz/odstavnovace/orava-os-150?gclid=CNK-6qzi-9QCFc8YGwodVLgDTw&dclid=CL-Vhq3i-9QCFcmPGwodd-sDOQ a jsem s ním moc spokojená. V pohodě zvládne vše odšťavit, a vyšťaví vždy ovoce i zeleninu uplně dosucha takže je z ní hodně šťávy.

    • #75407
      drobek.alca
      Účastník

      To je moje řeč, taky to tak mám a proto si chci začít dělat šťávy doma.

    • #75406
      Lenana
      Účastník

      …taky zrovna uvažuju že bych si ho pořídila,teď v létě mám neustále chuť na nějaké smoothie ale neustále si ho kupovat ve stánku se vůbec nevyplácí…

    • #75405
      drobek.alca
      Účastník

      Zdravím, jaký používáte odšťavňovač? Chtěla bych nějaký co vydrží a bude odšťavňovat bez problémů i tvrdou zeleninu, ale ne za přehnanou cenu. Uvítám všechny rady. Díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.