Péče o pleť

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Péče o pleť

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #91778
      bertik ber
      Účastník

      Užíváte nějaké doplňky stravy pro hezčí a mladistvější pleť? Už na sobě vidím, že mám pleť takovou unavenou a ne tak pevnou tak bych to chtěla nějak zlepšit a zdá se mi, že kosmetika je na to už krátká

    • #91495
      Viki Křivá
      Účastník

      Holky když už se to tady tak řeší, tak co vy a opalovací krémy/ oleje? Máte něco oblíbeného čím mažete sebe i prcky? Já teď něco hledám, potřebuji pro sebe min spf50, ale ráda bych aby to bylo přírodní a mohla jsem s tím v pohodě namazat i malou.

      • #92138
        Petra konečná
        Účastník

        Jak je dcera stará? Já si kupuju od Alphanova na stránce MilujuBio- přírodní. Mají tam spf 50 a UVA filtrem, to je taky hodně důležité. Nedělají žádný bílý filtr na pokožce, jsou voděodolné a mají jak pro miminka a nebo potom pro dospělé a děti od 3 let. 🙂 Já kupuju pro nás olejíček a pro děcka klasický krém.

      • #92139
        Viki Křivá
        Účastník

        Malé jsou 4 roky. A právě nad tím dost přemýšlím, protože na ni nechci dávat zbytečnou chemii. Tohle zní ale moc dobře, takže se na to podívám, moc děkuji za doporučení. 🙂

    • #91422
      Danka 88
      Účastník

      Mně trápila povislá a nepružná pleť, kosmetika na tohle byla už krátká takže jsem se po čase rozhodla jít na niťový lifting na ABClinic, kde jsem četla, že jsou vyhlášený a jsem za to strašně ráda, že jsem se k tomu odhodlala 🙂

      • #91444
        Bella 4
        Účastník

        Ty jo nad tím už jsem taky přemýšlela, jak to probíhá a vypadá to přirozeně?

    • #91267
      Lisa Lisa
      Účastník

      Já bych taky potřebovala něco účinného na vrásky kolem očí, můžete doporučit vaši oblíbenou kosmetiku?

      • #91720
        Anička Vi
        Účastník

        Mně hodně pomohl tenhle krém https://www.notino.cz/dermacol/caviar-energy-protivraskovy-krem-na-okoli-oci-a-rtu/ co ho pravidelně používám, tak jsem se vrásek kolem očí vlastně úplně zbavila 🙂

      • #91398
        Kamila Novotná
        Účastník

        Taky se vrásek hlavně okolo očí nemůžu zbavit, tak jestli máte něco vyzkoušenýho co opravdu zabírá budu ráda za sdílení 🙂

      • #91431
        Ditka Kratochvilka
        Účastník

        Přidám se k vám, hledám něco na vrásky, ale ráda bych aby to mělo alespoň z většiny přírodní složení 🙂

      • #91457
        Lisa Lisa
        Účastník

        No já toho zkusila už tolik, že se raději ptám, protože se mi nechce zase kupovat něco na blint a potom to rozdávat protože mi to nevyhovuje, jsou to potom akorát zbytečně vyhozený peníze.

    • #91223
      Milinka Kl
      Účastník

      Ahojky, já osobně se snažím používat nezatěžující kosmetiku, přírodní. Už jsem ve věku, kdy se mi dělají vrásky, takže hodně pečuji o oční okolí , teď přes léto ještě více, jelikož se nám vrásky dělají i ze sluníčka.

      • #91550
        Veronika Nováková
        Účastník

        No to je pravda, jak mžouráme, tak se nám ty vrásky dělají ještě více. 🙁 Hadí jed zní fajn i to že je to přírodní kosmetika. A co používáte nějaké sérum nebo krémík?

      • #91948
        Jolana Hánová
        Účastník

        Od firmy TopVet. Mají obojí, ale používám zatím jen sérum, to je právě na oční okolí. Je tam i kyselina hyaluronová, takže ta péče je vidět moc hezky a řekla bych že mi to opravdu vrásky „vyzmizíkovalo“

    • #91186
      Sandra kolářová
      Účastník

      Já teda raději používám luxusní kosmetiku, sice stojí více peněz, ale mám jistotu, že je ta kosmetika opravdu kvalitní. Používám ampulky Praxis a kosmetiku od Instytutum. Španělská a Švýcarská prémiová kosmetika a je to opravdu znát. 🙂

    • #91176
      Alizee Kmetová
      Účastník

      No ono záleží strašně moc na tom jakou máš pleť. Já jsem třeba celej život tým suché pleti, dělali se mi až šupinky, vyzkoušela jsem hromadu kosmetiky, klasické drogérkové, eshopy, peelingy, přírodní..Nakonec jsem teda našla jednu 100% přírodní a ta mi konečně sedla.

      • #91244
        Bella 4
        Účastník

        No a používáš i jako nějak speciální odličovací věci? Nebo jen krém, sérum? Mají i na jiné typy pleti nebo jen na suchou? Mám hodně citlivou pleť a jsem v tom strašně opatrná teda.

      • #91475
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Používám i na odličování micelární vodu plus krém a sérum na suchou pleť. Jsem s tím fakt spokojená. Není nejlevnější, ale raději budu investovat a vím, že mám pleť v pořádku. Mají i na jiné tipy pleti i na citlivou pokožku. Mrkni se na stránky LaOrganica. 🙂 Věřím že si tam vybereš. 🙂

    • #88040
      Věra Dřínská
      Účastník

      Ahoj, já jsem moc spokojená s pleťovou kosmetikou od Uriage. Používám ji už dlouhodobě. Nejvíce mi vyhovuje tento čistící gel: https://www.notino.cz/uriage/hyseac-cleansing-gel-jemny-cistici-gel-na-oblicej-a-telo/, používám s ním i krém a pleť mám krásnou.

    • #87762
      Sabina Smolová
      Účastník

      Zdravíčko, maminky jaké používáte nebo jste používaly plenky pro miminko? Chtěla jsem látkové ale musím uznat že je to nepraktické, ráda bych ale nějaké hyppoalergenní

      • #87806
        Bibiana Hladká
        Účastník

        Sabino já jsem nedávno objevila značku Moltex a už je nedám z ruky.

      • #87841
        Sabina Smolová
        Účastník

        Ta značka mi vůbec nic neříká odkud je berete prosím?

      • #87859
        Bibiana Hladká
        Účastník

        Hledala jsem nějaké hypoalergení plenky a toto na mě vyskočilo na internetu. Dají se objednat třeba na drmax.cz nebo na pilulce. Ale já většinou beru tady https://www.pilulka.cz/moltex

      • #88618
        Olga Stejskalová
        Účastník

        Dobrý den, také používám pro syna tyto plenky. Jsou bezvadné, moc dobře sají a neprotíkají

    • #85878
      Jana Kovářová
      Účastník

      Zdravím máte prosím dobrou zkušenost s nějakým krémem na vyhlazení vrásek?

    • #85652
      Marie Slavová
      Účastník

      Ahoj 🙂 to se těžce říká, protože každý si pod pojmem péče o pleť představí něco jiného 😀 zkus se podívat na tohle https://www.vaseplet.cz/spravna-pece-o-plet/ z každé toho bodu bych si být tebou zkusila vzít aspoň něco a pokud to budeš fakt dodržovat tak se pleť zlepší. Jako první bych určitě sáhla po přírodní kosmetice a nějaké vnitřní výživě.

    • #84456
      Soňa Koutná
      Účastník

      Pěkný den všem 🙂 Měla bych dotaz na péči o pleť. Jak se o ni staráte a co vše používáte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.