Pejskařky – plnohodnotné krmení

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Pejskařky – plnohodnotné krmení

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #77608
      MartinkaD
      Účastník

      Tyjo tak mnohokrát děkuji všem, určitě obě varianty omrknu a pročtu složení, každopádně už teď moc díky za tipy!

    • #77607
      Vivian Kramplonová
      Účastník

      Naprostý souhlas, ale najít se rozhodně dá. Ať už výše zmíněné Carnilove, nebo já osobně dávám Brit Mono Protein a nemohu si ho vynachválit, zpěstření suché stravy za mě rozhodně ano, jen člověk musí hledat. Kdyžtak mrkněte: https://krmivo-brit.cz/cs/brit-mono-protein

    • #77606
      Karolina Kubová
      Účastník

      Já mám jen jednu radu, rozhodně se vyhněte všeijakým míchanicím s pár procenty masa a jinak plným všelijakých konzervantů a barviv. Stojí sice pár kaček a většinou psům jedou chuťově (dochucovadla atp…), ale výživové hodnoty nulanula nic a přeci jen do vlastního jídla také investujeme, tak by to se psím mělo být stejně 🙂

    • #77605
      Daniela Komárová
      Účastník

      Doporučuju mrknout na Carnilove… mají konzervy díky složení vyhlášené a mohly by sednout.

    • #77604
      MartinkaD
      Účastník

      Zdravím, našel by se tu nějaká pejskařka, která nekrmí jen granulemi? Sháním nějakou plnohodnotnou variantu krmiva, které nebude v čistě suché formě a nevím, podle čeho vybrat, aby se na něj dalo opravdu spolehnout.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.