Plenky Bella Happy

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Plenky Bella Happy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #86838
      aleninka. let
      Účastník

      Mám koupený porodnický balíček do porodnice od nich, chci vyzkoušet i poporodní vložky. Tak jsem na to zvědavá.

      • #87121
        domuska syk
        Účastník

        Také jsem měla jejich vložky a mohu je doporučit.

      • #87168
        aleninka. let
        Účastník

        Tak to jsem ráda, že je někdo vyzkoušel a má pozitivní zkušenost.

      • #87336
        domuska syk
        Účastník

        Mám teď nově i kosmetiku. Zatím ji zkoušíme, ale vypadá to hodně dobře, že ji budeme používat napořád.

      • #87369
        aleninka. let
        Účastník

        A co máte za kosmetiku?

    • #86837
      domuska syk
      Účastník

      Já je mohu doporučit. Mám je od narození syna, kdy mi hodně vyhovoval výkroj na pupík, koupila jsem si i poporodní vložky od této značky.

    • #83093
      Marie Tučková
      Účastník

      Holky, já mám produkty od Bella Happy moc ráda. Kupuju jak plenky a jednorázové podložky, tak i vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Aqua Care. Ty doporučuji vyzkoušet, jsou vyrobeny ze 100% bavlny, tím pádem jsou naprosto rozložitelné a jsou vlhčené z 99% vodou.

    • #83090
      Naďa Vondrová
      Účastník

      Ano, plenky s výřezem na pupík jsou právě do porodnice ideální. Bella Happy má i super větší jednorázové podložky do porodnice, měla jsem rozměr 60×90 a bylo to super jako ochrana lůžka v porodnici.

    • #83072
      Dita Samarenka
      Účastník

      Holky – dívala jsem se, že Bella Happy má i plenky s výřezem na pupík. Přemýšlela jsem, že je do porodnice koupím, nemáte zkušenost?

    • #83050
      Naďa Vondrová
      Účastník

      Určitě stojí za koupi, já jsem s ním byla spokojená a použila jsem fakt všechno 🙂

    • #82973
      Klára Doležalová
      Účastník

      Holky, napíšete mi, co v tom porodnickém balíčku od Bella Happy je? Stojí za koupi? Využily jste všechno?

    • #82931
      Naďa Vondrová
      Účastník

      Zdravím, taky kupuju plenky Bella Happy, za mě jsou jednoznačně nejlepší. Tady je můžete objednat https://www.alza.cz/maxi/bella-baby-happy-new-born-vel-1-312-ks-d5546719.htm?o=15 Já jsem si navíc do porodnice kupovala od stejné značky porodnický balíček.

    • #80081

      Zdravím, plenky neznám, nevložily byste mi na ně odkaz?

    • #80080
      miina22
      Účastník

      A co všechno je potřeba do porodnice? Myslím jako síťovaný kalhotky a co ještě?

    • #80079
      Klára Kokešová
      Účastník

      Určitě si je do porodnice kupte! Plenky jsou výborné, měkoučké a za dobrou cenu. Bonus je výkroj na pupík, ten je taky potřeba 🙂 Budete určitě spokojená, já plenky kupuju už skoro rok.

    • #80078
      Zuzana Hrbáčková
      Účastník

      Dobrý večer, nemáte někdo zkušenost s plenkami od Bella Happy? Koupila bych si je do porodnice.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.