Škola Feng shui

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Škola Feng shui

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #74708
   Eva Švarcová
   Účastník

   růžová vína jsou moc dobrá

  • #74707
   lucie.astro
   Účastník

   Každý jistě touží po krásném a harmonickém domově, kde by se cítil co nejlépe. Po místě, které bude takovou oázou klidu a bezpečí, kam se vždy bude rád vracet. Je na každém z vás, zda i vy chcete patřit k těm šťastným, kteří to mohou o svých domovech říci. Bohužel tomu tak většinou není. Rádi bychom vám pomohli vytvořit si takové prostředí, které vás bude naplňovat, nabíjet pozitivní energií a kde se budete cítit „jako doma“.
   Naše heslo zní: „ Vytvořte si lepší místo pro lepší život“ a myslíme to vážně. Každý prostor, ve kterém se pohybujete na vás působí určitým způsobem. A to, co na vás působí, si vnášíte do svých životů. Proto se rozhlédněte kolem sebe a nechte na sebe působit vaše okolí, zkuste si představit a více procítit, jakou energii má váš prostor, kde žijete. Začněte ale už při příjezdu k vám domů, jaká je to krajina, co vidíte na cestě k domu nebo ve vaší ulici. A co dům a potom celý byt. Líbí se vám ten pohled nebo byste něco změnili.
   Rádi vám pomůžeme při hledání a zařizování vašich domovů s ohledem na harmonii a funkčnost daného prostoru. Nejde nám o trendy a designové umění, protože takové prostory jsou mnohdy spíše k nežití. Designové bydlení je jen krásný pohled v časopise nebo na fotce. Nám jde o to, aby jste žili v prostředí, které bude splňovat všechny předpoklady a aspekty harmonického a spokojeného bydlení. Aby vracet se domů, byla pro vás radost a abyste se domů vždy těšili. Jen prostředí, kde se cítíte dobře vás může příjemně naladit a vy pak lépe můžete zvládat každodenní životní situace, které musíte zvládnout. Nejen pozitivní myšlení, zdravý duch, ale i harmonické bydlení přispívá ke spokojenému, zdravému a úspěšnému životu.
   BYU Feng Shui centrum – Univerzita harmonického života
   přednášky, kurzy, semináře, škola

   Zápis na studium Školy Feng Shui v roce 2011 zahájen.
   Jak a proč využít tradiční čínské umění Feng Shui v současném světě.
   Naučíme vás vytvořit si lepší místo pro lepší život, více vnímat sami sebe, svoji jedinečnost, svá přání a potřeby, využívat svých předností a dovedností a netrápit se tím, co vám nevyhovuje. Cílem studia je ukázat vám, jak si nejlépe uspořádat svůj život tak, aby jste byli spokojení a šťastní, dokázali si vytvořit a udržet láskyplné a dlouhotrvající vztahy v plné síle a zdraví. Naučíte se, jak si vytvořit a zařídit svůj domov tak, aby jste se v něm cítili co nejpříjemněji. Jak propojit všechny důležité aspekty života – sebe sama, partnerský vztah, děti, rodinu, svoji práci, záliby, přátele, zdraví, svůj domov a pracovní prostředí.
   Začínáme již v lednu 2011. Studium dopolední, večerní, víkendové. Možnost přihlásit se i jen na jednotlivé semináře.
   Byu Feng Shui centrum – Národní 25, Praha 1
   http://www.byu.cz,dasa@byu.cz, 602 556 479

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.