spirulina

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #88765
      Tereza nováková
      Účastník

      Tyto drinky zbožňuju! Pijeme je celá rodina, na toto období je to super k posílení imunity, na snížení únavy a fyzickou výdrž 🙂 Je to super i na hojení ran při rekonvalescenci 🙂 Dcera měla úraz a tím že to pije každý den se jí to moc pěkně a rychle za rychle zahojilo 🙂 Až se paní doktorka divila, jak rychle se jí to zahojilo :-)Takže opravdu vřele doporučuju 🙂

    • #88180
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Určitě budeš spokojená 🙂 Neznám nikoho komu by drinky od spiralps.cz vyzkoušel a nechutnali mu 🙂

    • #88104
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Ano, já mám zkušenosti a to jen pozitivní 🙂 bereme tyto nápoje celá rodinka a jsem spokojená 🙂 Navíc to chutná i dětem takže jsem moc ráda 🙂 Nově ted kupuju bag in box po 3L vyplatí se to líp určitě 🙂

      • #88148
        Lenka Krausová
        Účastník

        Tak to je super, to jsem chtěla slyšet:-) Bála jsem se té chuti, jetli mi to bude chutnat.. Tak to tedy vyzkouším 🙂

    • #88092
      Marie Horáková
      Účastník

      Ahoja… vůbec neznám.. ale ráda se k diskuzi přidám.. Zrovna jsem si říkala že bych měla přes zimu nějak posílit imunitní systém ..

    • #88066
      Lenka Krausová
      Účastník

      Ahojky, narazila jsem na zajímavý nápoj se spirulinou a to od spiralps.cz Docela mě to zaujalo, Tak se chci zeptat, zda s tím tady někdo z vás má zkušenosti? A jestli to opravdu stojí za vyzkoušení ? 🙂 Děkuji

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.