Titanové nádobí

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Titanové nádobí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #77550
      Dana Kalová
      Účastník

      Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Jak jste spokojeni s titanovým nádobím? Je to kvaitní materiál nebo mám vsadit na jiný?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL