Transplantace vlasů obočí ?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Transplantace vlasů obočí ?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #95882
   Eva Záleská
   Účastník

   Ahoj, nevím, z jakého důvodu transplantaci chceš podstoupit, ale pokud máš vlasy třeba jen trochu řidší, tak super volba jsou clip in. A taky je to šetrnější. Aplikují se na vlasy a ty potom mají větší objem :). Kdyby tě to zaujala nebo kohokoli jiného a nechtěli jste se hned pouštět do zákroků, tak já mám dobrou zkušenost s tímto eshopem, mají pobočku i v Brně https://www.clip-vlasy-levne.cz/82-clip-in-vlasy-evropskeho-typu-remy-lidske.

  • #94921
   Mirka Kočičková
   Účastník

   Doporučuji podívat se na NewHair. 🙂 Zprostředkovávají transplantace v Turecku a výsledek je opravdu perfektní. Cena je jednotná s letenkami, ubytováním a dalšími věcmi plus samotný zákrok. Žádné jizvy nebo cokoliv co by ukazovalo na tento zákrok. 🙂

   • #95059
    Natálie Horáková
    Účastník

    Aha moc děkuji. A můžu vědět zda samotný zákrok bolí nebo na jak dlouho to je? Provádí se to v celkové narkóze? Toho já se docela bojím.

   • #95152
    Mirka Kočičková
    Účastník

    Jde pouze o lokální umrtvení, takže nemusíte mít strach. Vezmou Vám štěpy zdravých vlasů/ obočí a to následně transplantují na postižen místo. Záleží kolik jich potřebujete. Zde https://newhair.cz/ případně mrkněte. Máte tam i recenze, fotky, ceny…Samotný zákrok tedy nebolí, jen je to nepříjemné a druhý den mě potom bolela hlava. A délka zase záleží na množství štěpů může to být, ale i v rámci několika hodin, nemusíte se bát. dají vám čas na jídlo, záchod, pití. 🙂

  • #94840
   Natálie Horáková
   Účastník

   Zdravím Vás ženy, chtěla bych se zeptat, nepodstoupila jste nějaká nebo někdo z Vašich známých transplantaci vlasů nebo obočí? Případně kde?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.