Učení jazyka ve středních letech

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Učení jazyka ve středních letech

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #73063
   Hanicka78
   Účastník

   Ahoj,já jsem se začala učit anglicky v 36-ti letech,teď jsem na úrovni B2 a stále se snažím zlepšovat a teď procvičovat hlavně konverzaci,takže se jdu po zkušenosti s jazykovou školou http://www.jipka.cz zapsat na konverzační kurz,absolvovala jsem u nich už kurz a byla jsem spokojená,takže to bych ti mohla doporučit jestli to s tím učením myslíš vážně.

  • #73062
   renatka2
   Účastník

   Mockrát děkuji, to jsem přesně potřebovala slyšet. Má s tím některá z vás přímo zkušenost? Učili jste se ve středním věku jazyk? Případně jak, kde a jak dlouho vám asi tak trvalo než jste se naučili ovládat základy? Ještě jednou předem děkuji za vaše odpovědi a přeju vám krásný zbytek dne.

  • #73061
   MartinkaD
   Účastník

   když člověk chce je schopnej se naučit cokoliv v každým věku jenom musíš počítat s tím že to bude náročnější naž kdyby se to učil za mlada.dobrej učitel je základ v dnešní době bych řekla že je nejlepší najít si jazykovou školu s dobrejma učitelema a vybrat si kuz kterej budu nejvic vyhovovat…

  • #73060
   marika83
   Účastník

   Ahoj Renatko 🙂 určitě to možné je jenom to chce pevnou vůli, odhodlání a hlavně dobrého učitele. Základem je angličtinu pochopit, takže pokud tě jí bude učit někdo, kdo ti to bude umět dobře vysvětlit máš napůl vyhráno 🙂 hlavně je potřeba nepřestat mluvit a procvičovat

  • #73059
   renatka2
   Účastník

   Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat jestli si myslíte, nebo jestli máte zkušenost se vzděláváním ve 40-ti letech. Mám na mysli konkrétně angličtinu, chtěla bych a potřebovala se jí naučit, nemyslím na nějaké vysoké úrovni ale abych byla aslespoň schopná se dorozumět. Je možné se jí v tomhle věku pořádně naučit když nemám základy?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.