Vlhké krmení pro psy – ano/ne?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Vlhké krmení pro psy – ano/ne?

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Daniela Komárová a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #77741
      Daniela Komárová
      Účastník

      Dobrý den, našel by se tu nějaký pejskař/pejskařka, co krmí jen vlhkými produkty? Za první rok jsme nebyli schopni usadit se u nějakých opravdu kvalitních granulí a už si začínám říkat, že by to možná chtělo jít na to z úplně jiného konce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL