výhra ???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #73556
   Alena Šrámová
   Účastník

   Ahoj, taky mi včera došla výhra dva balíky Radleru, citrón, pomeranč a grep. Děkuji redakci za urgenci a výhra mě moc potěšila.

  • #73555
   Alena Veselá
   Účastník

   Tak dnes dorazil opravdu pořádný balík vlastně dva, za výhru moc děkuji,dočkala jsem se :-)),jsem ráda,že se povedlo domluvit opakované poslání,na krabici je vidět,že prvě se posílal balík:na poštu,ale tam je oznámení pouze sms a emailem a to mi určitě nedošlo ani jsem nedávala redakci na sebe telefon,nyni dnes přišly dva balíky poslané jako balík do ruky a v pořádku pošťáci zazvonily a výhra se ke mě dostala,děkuju ještě jednou za urgenci a za překvapení,že vlastně přišli tři kartony plechovek sice ne mystery drinku,který už Zlatopramen prý už nevyrábí,ale Radlery,ale to vůbec neva díky moc :-)))

  • #73554
   llkacaba llkacaba
   Účastník

   Vyhrála jsem tady jednou,aniž bych něco tušila.Jaké bylo moje překvapení,když mi došel balíček.Bylo to moc příjemné a pořádně mě to překvapilo.

  • #73553
   jaaninkaa
   Účastník

   Mě výhra přišla. Trvalo to dlouho,ani jsem nepsala,myslela jsem že je to jen vtip,ale nakonec jsem se dočkala 🙂

  • #73552
   Alena Veselá
   Účastník

   Dnes mi dorazil email :

   dostali jsme informaci, že jste si výhru nevyzvedla. Má ji klient poslat ještě jednou? Výhra byla uložena 14 dní. Adresu jsme zkontrolovali a je správně.
   Přejeme hezký den,
   Vaše redakce

   Odpověděla jsem,že o žádné zásilce opravdu nevím.
   A vidím,že nejsem sama zuzkin 🙁 …

  • #73551
   Marek Vrátil
   Správce

   Klient nám poslal adresy výherkyň, které si výhru nevyzvedly a přišly jim zpět. Odeslány byly v polovině března. Budeme se ptát, zda ji má klient poslat ještě jednou a prosit vás, abyste si to ohlídaly. Vaše redakce

  • #73550
   Alena Šrámová
   Účastník

   Omluva za konec vložila jsem 2x 🙂

  • #73549
   Alena Šrámová
   Účastník

   Také jsem byla mezi výherci Mystery drinku a do dnešního dne mi nic nepřišlo, adresu jsem ihned poslala, redakci jsem psala a zde je odpověď: 25.3.2014
   Dobrý den, paní Šrámková,(mimochodem mi spletli příjmení jmenuji se Šrámová),
   naposledy jsme dostali od klienta info, že výhru rozešlou. Přepošlu kolegyni, která to vyřizuje Váš email, ať to znovu prověří.
   Děkujeme a přejeme hezký den,

   naposledy jsme dostali od klienta ifo, že výhru rozešlou. Přepošlu kolegyni, která to vyřizuje Váš email, ať to znovu prověří.Vaše redakce

  • #73548
   Alena Veselá
   Účastník

   Ahojky všem chtěla jsem se zeptat ostatních soutěžících, kteří někdy byli uvedeni jako výherci jestli Vám dorazila výhra,
   já jsem byla oslovena redakcí 19.2.,že jsem vyhrála Mystery drink, odeslala jsem adresu, ale pak už žádná reakce psala jsem už dvakrát redakci jestli v pořádku dorazila adresa a žádná odezva tak nevím byla to jen legrace s tou výhrou :-(…..máte někdo podobné zkušenosti?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.