výplach nosu

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum výplach nosu

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #71821
   Alena Blažková
   Účastník

   tak aspoň jedna spřízněná dušička se našla – já už jsem si zvykla, že ráno i večer si nos vypláchnu Nasodrillem, je to velice jednoduché podle návodu jsem se stala za párkrát „zručná“ a je to opravdu otázka jen několika málo minutek.

  • #71820
   Vendulka77
   Účastník

   Ahoj, je pravda, že prevence v podobě udržování nosní hygieny není v Čechách moc rozšířená. Podle mě je to škoda. Lidé mohou předcházet spousty problémům, stačí jen dbát na správnou hygienu a ušetřit si spoustu starostí, ale na to oni nemyslí, dokud nemají nějaký problém. Já nečekám, až mě začne něco trápit. Nasodrill znám a používám také jako prevenci, jsem s ním hrozně spokojená.

  • #71819
   Alena Blažková
   Účastník

   zajímá mně, jestli některá máte zkušenosti
   já jsem vyzkoušela na rýmu už kde co, teď mi byl doporučen Nasodrill, je to voda z francouzských lázní Luchon, je ve spray, je volně prodejný v lékárnách. Je čistě přírodní, obsahuje síru, která má desinfekční, antibakteriální a regenerační vlastnosti.
   Po cca 10ti denním používání – vždy ráno a večer si nosní dutiny vypláchnu touto vodou – řekla bych, že se cítím líp, sliznice je zvlhčená, lépe se mi smrká, nemám už ucpaný nos.
   Myslím, že pravidelná každodenní nosní hygiena má něco do sebe. Jen asi u nás není zaběhlá, protože jsme se o tom bavily s kamarádkou a ta na mně hleděla, nikdy toto neslyšela.
   díky za reakce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.