Výpověd neprávem?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Výpověd neprávem?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #92469
   Renata K2
   Účastník

   Musí mít uvedeno z jakého důvodu jej vyhazuje a proč nedodrželi 2 měsíce výpovědní dobu, případně pokud to má ve smlouvě s nástupem, je to v rozporu. Podívejte se tady Neplatný vyhazov. Teď s nimi jednám. Tam by Vám mohli pomoci. Pokud budete v právu, což věřím že budete, většina zaměstnavatelů couvne pokud uslyší, že to budete řešit přes soud.

   • #92587
    Erika Rezá
    Účastník

    Jde o to, že když by se to mělo řešit soudně, tak, tolik peněz na právníky nemáme. 🙁 Ano ve smlouvě má 2 měsíce výpovědní dobu, pokud se nedopustí nějakého přestupku pracovního, ale on nic neporušil. Šéf chce jen jeho místo pro svého známého hned. Ale tohle přece nemůže..:(

   • #92588
    Renata K2
    Účastník

    Podivejte se, tahle firma řeší vše za vás, neplatíte nic a po případné výhře u soudu si vezmou určité procento z vysouzené částky. Na tom se domluvíte spolu. Tady se toho dozvíte víc https://neplatnyvyhazov.cz/. Za mě velmi lidský přístup a super, že taková služba existuje.

  • #92357
   Erika Rezá
   Účastník

   Ahoj, holky prosím Vás neřešil jste někdo neoprávněný vyhazov z práce? Mého chlapa teď chtějí vyhodit, ale neuvedli tam žádnej důvod a nechtějí mu dát ani 2 měsíce na najití něčeho jiného, samozřejmě to nepodepsal, nemá nárok na odškodné minimálně? Nebo aspoň na ty dva měsíce vypovědní doby?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.