Maruska123

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Kosmetické přístroje #72300
    Maruska123
    Účastník

    Já si myslím, že i to Razzy 3v1 by ti mohlo pomoci, ale je fakt, že i ta galvanická žehlička by mohla být fajn na akné.

    odpověď na: Květiny součást domácnosti #72400
    Maruska123
    Účastník

    Ano, je pravda, že jsem si je opravdu dávala jen tak do vázičky a vydržely mi docela dlouho 🙂 Právě miluji vůni květin a zrovna růže ty mám asi i nejraději 🙂

    odpověď na: Květiny součást domácnosti #72398
    Maruska123
    Účastník

    Já jsem spokojená velice 🙂 Přeci jen květiny jsou součást každé správné domácnosti 🙂

    odpověď na: Kosmetické přístroje #72298
    Maruska123
    Účastník

    Jak se dívám na tu galvanickou žehličku, tak si myslím, že je to docela špička na trhu. Záleží i na co to ale zrovna ty chceš, zda není něco lepšího, zrovna na tvůj problém.

    odpověď na: Kvalitní partnerská matrace #72595
    Maruska123
    Účastník

    A co na firmu říkáte? Jste s kuchyní spokojení?

    odpověď na: Kajak od Intex #72097
    Maruska123
    Účastník

    My už máme po dovolené a taky jsme si první říkali, že vyzkoušíme nově Sázavu, ale všichni nám to rozmluvili, tak jsme jeli zkusit Vltavu na novém člunu tomhle http://www.abcsport.cz/nafukovaci-clun-intex-seahawk-3-ean68349-skup139.php a spokojenost 🙂

    odpověď na: Kosmetické přístroje #72296
    Maruska123
    Účastník

    Být tebou tak to asi zkusím, přeci jen to nejsou statisíce a pokud se budeš poté cítit lépe, tak bych neváhala.

    odpověď na: Květiny součást domácnosti #72396
    Maruska123
    Účastník

    Holky tak já jsem z té florea.cz už objednávala dvakrát, jednou jak jsme šli na narozeninovou oslavu a podruhé jen tak pro radost 🙂 děkuji Vám holky za tip 🙂

    odpověď na: Kvalitní partnerská matrace #72593
    Maruska123
    Účastník

    Máš pravdu, už jsem na ni i spala a je to rozhodně lepší jak na té mojí staré matraci 🙂

    odpověď na: Kajak od Intex #72095
    Maruska123
    Účastník

    Ten se nám taky velice líbí …. Na sázavu se chystáme taky letos a ještě někde jste byli?

    odpověď na: Kosmetické přístroje #72294
    Maruska123
    Účastník

    Když ho používám tak jak mám, tak opravdu pomáhá. Občas zapomenu, ale píšu si to do deníčku, abych ho používala pravidelně. Opravdu jsem s ním spokojená více jako s kosmetičkou.

    odpověď na: Kvalitní partnerská matrace #72591
    Maruska123
    Účastník

    Já jsem ti ho vůbec nevšimla! Děkuji!! Už jsem ji objednala, protože mám hrozné problémy se zády, tak snad pomůže!

    odpověď na: Kajak od Intex #72093
    Maruska123
    Účastník

    A kam na vodu jezdíte? Je pravda, že my jsme platili asi půjčovné 300Kč na den, ale ono máte strach, že se s tím něco stane a hlavně, když půjčujete dva čluny plus jedete na týden, tak to se už opravdu pak oplatí si ho koupit….

    odpověď na: Kvalitní partnerská matrace #72589
    Maruska123
    Účastník

    Paráda, a nevíte kde seženu třeba katalog nebo to je jen jediná matrace Tempur???

    odpověď na: Kajak od Intex #72091
    Maruska123
    Účastník

    holky my teda doma nevlastníme žádný člun nebo kajak, ale měli jsme půjčený ten kajak a taky to byl od značky Intex a přemýšlíme, že si ho pořídíme, protože ta cena je docela solidní…

    odpověď na: Kvalitní partnerská matrace #72587
    Maruska123
    Účastník

    A chápu tedy správně, že je to ta tvarující podle Vašeho těla?

    odpověď na: Hypotékomat #72858
    Maruska123
    Účastník

    A to je společnost, která Vám přímo půjčí?

    odpověď na: Kvalitní partnerská matrace #72585
    Maruska123
    Účastník

    Holky tu matraci tuhle http://www.nabytek-max.cz/matrace-tempur, co tu zmiňujete, tak Vy ji máte doma??? Právě chci už něco lepšího pro svá zádá a nedávno kamarádka o ní povídala, ale nejsem si úplně jistá zda je to ona nebo není :/

    odpověď na: Kosmetické přístroje #72292
    Maruska123
    Účastník

    Ano, přesně z tama jsem to objednávala a došlo mi to cca do dvou dní, přes PPL. Nemusíš se tam ani registrovat a můžeš to objednat.

    odpověď na: Kosmetické přístroje #72290
    Maruska123
    Účastník

    Ty kosmetické přístroje jsou fajn, protože Vám pak ušetří peníze, kvůli tomu, že nemusíte navštěvovat kosmetičku. Já třeba vlastním DIXO BEAUTY DEVICE a jsem s ním spokojená.

    odpověď na: Květiny součást domácnosti #72373
    Maruska123
    Účastník

    O té stránce jsem třeba vůbec ani neslyšela. A jaké květiny si z tama kupuješ? Já jsem se dívala, že třeba ty růže jsou opravdu levné a hrozně hezké, ikdyž k tomu připočítám cestu, tak stejně to výjde pořád levněji a to docela zírám.

    odpověď na: slevové kupony zde #73682
    Maruska123
    Účastník

    Taky mne překvapila ta cena 🙂 Dcera si teďka projíždí ty lekce a občas i já si s ní nad to sednu hlavně teda nad angličtinu a sama si zopakuji a osvěžím gramatiku, tak i mluvení 🙂

    odpověď na: slevové kupony zde #73680
    Maruska123
    Účastník

    Jo doba jde dopředu .. Objednávala jsem to dceři a právě získala tento slevový kupon a psali tam, že je to pro více lidí, tak at se využije 🙂

    odpověď na: slevové kupony zde #73678
    Maruska123
    Účastník

    Ahojíííík, přidávám svůj slevový kód na onlinematurita.cz -> D17H2DMV .. Pokud to tam zadáte, tak máte 10% ceny dolů!

    odpověď na: Pěnový kobereček pro děti #73058
    Maruska123
    Účastník

    Přesně jak říká Kramarka, není možné že sis toho nevšimla 🙂 v Brně popsané všechny plochy na vylepení reklam 🙂 Prostě vymysleli super nápad 🙂

    odpověď na: Přenosná skládací postýlka – zkušenosti? #72982
    Maruska123
    Účastník

    Jo je pravda, že cena a kvalita je potřebná, ale třeba my jak tedka nakupujeme všechny věci pro miminko, tak to leze velice do peněz :/

    odpověď na: Portugalské potraviny #72615
    Maruska123
    Účastník

    Chceš vyzkoušet jako nějaké potraviny ze zahraničí? Slyšela jsem o tom od kamarádky, která si takhle nakupuje koření z Portugalska, ale opravdě tu stránku neznám 🙁

    odpověď na: Dárkový koš #72766
    Maruska123
    Účastník

    Ono je v dnešní době opravdu velké mraky těch společností, ale ta dárkovna má velice zajimavé provedení těch košů 🙂

    odpověď na: Pěnový kobereček pro děti #73052
    Maruska123
    Účastník

    Jojo je to speciální nátěr na zdi 🙂 Je to právě super nápad 🙂 příjde mi docela praktický i 🙂

    odpověď na: Přenosná skládací postýlka – zkušenosti? #72979
    Maruska123
    Účastník

    Jo to máš pravdu 🙂 I já jsem vždycky první hleděla na peníze, ale miminku chceme opravdu koupit věci, které budou jen kvalitní a ta postýlka sem i zdá, že bude 🙂

    odpověď na: Pěnový kobereček pro děti #73049
    Maruska123
    Účastník

    Kramarko právěže máme úplně stejný nápad, že by se to mohlo do dětkého pokoje hodit 🙂 Vy to tam máte? 🙂

    odpověď na: Přenosná skládací postýlka – zkušenosti? #72977
    Maruska123
    Účastník

    Právě jsem maminka čekatelka a proto vybíráme a zatím se nějak nemůžeme rozhodnout, ale chceme něco určitě modernějšího 🙂 Třeba tady ta na tom Smoličku je překrásná! http://www.smolicek.com/detskynabytek/eshop/2-1-Detske-postylky/72-2-postylky-64-x-124-cm/5/1276-Detska-postylka-Pali-CIAK 🙂 Co na ni říkáte? 🙂

    odpověď na: Přenosná skládací postýlka – zkušenosti? #72973
    Maruska123
    Účastník

    Když se tady bavíte o přenosné postýlce a jakou máte vůbec doma postýlku na běžný spánek?

    odpověď na: Pěnový kobereček pro děti #73042
    Maruska123
    Účastník

    A nemáte ženy někdo zkušenost s chytrou zdí? Můj manžel vymýšlel zda by jsme ji nedali dětem do pokoje.

    odpověď na: Půjčka #73319
    Maruska123
    Účastník

    Teď už víš, že ano existují…pokud si půjčuješ kolem těch 10, 15 tisíc, tak není potřeba nic dokládat, přeci jen je to v dnešním životě směšná částka ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 39)