Společnost

Docent Bernát se vrací do Cest domů

Sbírání kytiček

Oblíbili jste si seriál Cesty domů, který vysílá FTV Prima? Pak jste určitě zaznamenali, že se postava docenta Bernáta stáhla z dějové linky. Na přání diváků se však Alois Švehlík nyní vrací a rovnou jako ženich. Nenechte si ujít pokračování populárního seriálu, který začne Prima vysílat už na konci prázdnin.

Zajímá vás, koho že si Rudolf Bernát vezme za manželku? Bude to jeho dávná láska Blanka Lipová (Jana Janěková). A protože paní doktorka, toho času primářka kardiochirurgie, je stejně paličatá a svérázná osobnost jako pan docent, jejich manželství určitě nebude nuda. Svatba se natáčela na zahradě vily, kterou momentálně v seriálu docent obývá. A sešla se na ní celá jeho rodina, stejně jako rodina a nejbližší přátelé Blanky.

„Je to zvláštní svatba, když si v seriálu berete někoho, koho znáte už víc než třicet let. Před kamerou už jsem se určitě vdávala, ale nevybavím si přesně, o jaký šlo film nebo seriál. S Lojzou Švehlíkem se známe spoustu let, ale nikdy jsme se spolu pracovně nepotkali. Až teď,“ řekla Jana Janěková.

„Svatbu točím za svou profesní kariéru možná tak desátou, přesně nevím. Jsou životní etapy, kdy lidé prožívají šťastné chvíle, jako je například svatba, ale jsou i takové, kdy zažívají smutek spojený třeba s úmrtím. A protože Cesty domů jsou seriálem o životě kolem nás, svatby do něj patří, stejně jako ty smutné chvíle. Diváci budou jistě rádi nejen proto, že uvidí další svatbu, tedy šťastný moment, ale hlavně jim určitě udělá radost fakt, že se do seriálu opět vrací docent Bernát, kterého si velmi oblíbili,“ říká režisér seriálu Jiří Adamec. Máme se tedy nač těšit!

 

Připravila: Zuzana
Foto: FTV Prima
4. 8. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků