Kosmetika

Dokonalá sada malovátek

Sbírání kytiček

Zabalit na cesty kompletní sadu malovátek, kterou vlastníte, není vůbec jednoduché. Všechny se nikam nevejdou, takže nezbývá než vybrat jen to nejdůležitější…

Pak na místě zjistíte, že pupínek, který se přes noc vyklubal, nemáte čím zamaskovat a že pudr se třpytkami, který by se vám dnes tolik hodil, zůstal v koupelně.
Ideální je pořídit si cestovní sadu dekorativní kosmetiky, která bude odpovídat vašim potřebám, přinese zaručeně pěkný vzhled, bude skladná a hlavně bude obsahovat vše, na co si vzpomenete.
 sada Fred Farruggia

sada Fred Farruggia

Takovou sadu přípravků si můžete pořídit okamžitě. V parfumeriích Sephora byla uvedena řada dekorativní kosmetiky značky Fred Farruggia, což je široká škála dílů/modulů s malovátky, ze kterých si vytvoříte individuální sadu připravenou na líčení.

Produktová řada obsahuje 104 odstínů pro líčení obličeje, očí a rtů, takže z barevných odstínů si vybere každá žena. Výrobky jsou vrstvitelné a snadné k použití – ať už jsou nanášeny pomocí konečků prstů, nebo štětce. Přinášejí jemné textury, které se dají použít samostatně, nebo kombinovat v závislosti na požadovaném efektu a vždy zaručí nádherné nalíčení.
 
Paleta plná barev
Je to jednoduché: základní sadu tvoří kryt, modul se zrcátkem a pouzdro. Až si vyberete jednotlivé paletky (moduly) s líčidly, vloží se mezi kryt a modul se zrcátkem a zacvaknutím do sebe se spojí dohromady. Dají se kdykoli znovu rozpojit, takže svou paletku můžete kdykoli obměňovat.
K paletce si můžete pořídit také naprosto jedinečné pomůcky – oboustrannou houbičku ve tvaru rukavice, do které vložíte svůj ukazováček a prostředníček. Je určena pro aplikaci pudru (na jedné straně) a make-upu (na straně druhé). V nabídce nechybí ani štětce a houbičkové aplikátory, které mají ohebné konečky a jsou schopny smíchat líčidla tak, aby mohly být jednoduše a lehce aplikovány dokonce i začátečníky.Tyto chytré štětce mají černou stranu určenou pro tmavé barvy a bílou stranu pro více přirozené odstíny. Ale s touto řadou dekorativní kosmetiky zvládnete bezchybné nalíčení i pouhým prstem.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv firmy Sephora

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků