Kosmetika

Dokonale nalíčená

Sbírání kytiček

Vybrat si v záplavě nových výrobků na trhu není jednoduché. Máte-li ale v oblibě Dermacol, určitě si nenechte ujít nové řasenky a oční stíny.

 Volume Mania Mascara

Volume Mania Mascara

Toužíte po velkolepém objemu řas?

Pak pro vás bude jediným lékem Volume Mania Mascara (199 Kč). Stačí několik tahů a řasy získají vytoužený objem. Ergonomicky tvarovaný kartáček s naprostou precizností obalí barvou každou řasu a nezapomene ani na drobné řasy v koutku oka. Dlouhotrvající textura poskytuje řasám výživu a ochrání je proti lámavosti. Syté černé pigmenty dodají řasám výraznou barvu bez slepování a vytváření žmolků.
 Double Lash & Curl Mascara

Double Lash & Curl Mascara

 
Delší a ještě delší…,

Okamžité prodloužení a extra tvar získáte pomocí řasenky Double Lash & Curl Mascara (199 Kč). Řasenka zdvojnásobí délku řas, krásně je natočí a nadzvedne o více než 70 %. Ideálně tvarovaný silikonový kartáček s jemnými zoubky umožní vykreslení i těch nejmenších a nejméně přístupných řas. Nová technologie kartáčku umožní uvolnění optimálního množství barvy dle délky každé řasy, jednotlivě je oddělí a dokonale vytvaruje. Plná, sytě černá krémová textura má vynikající přilnavost, nevytváří žmolky, nedrolí se a neopadává. Speciální tuhé vosky zpevňují řasy, fixují jejich natočení a dodávají jim pružnost a délku po dlouhé hodiny. Specifické polymery zajistí objem a plnost.

 
 oční stíny 2v1

oční stíny 2v1

Jedna tužka postačí

K dokonalému vystínování očí stačí jen „jedna tužka.“ Oční stíny 2v1 (169 Kč) jsou vlastně oboustrannou tužkou s mechanismem „twist“, kde se ukrývá oční stín na jedné a konturovací tužka na druhé straně. Pouhým otočením tam a zpět můžete stín i tužku vysunout a zase zasunout.
Krémové oční stíny v tužce se snadno aplikují a jsou tak jemné, že jsou vhodné i pro citlivou pleť okolo očí. Výhodou stínů je vysoký stupeň krytí, jsou dlouhotrvající, voděodolné a jejich nanášení je pohodlné, rychlé a přesné. Oční stíny jsou ve čtyřech odstínech a skvěle ladí k barvě konturovací tužky na druhém konci.
Extra dlouhotrvající tužka obsahuje vitaminy E a C, které působí jako přirozené antioxidanty. Výborně kryje a je voděodolná.
K dostání ve 4 variantách barev (stín-tužka): růžová – šedá, hnědá – hnědá, fialová – černá, bílá – hnědozelená.
 
 perlové sypké oční stíny

perlové sypké oční stíny

Hvězdný prach

Vyzkoušeli jste někdy sypké oční stíny? Jestliže ne, můžete to napravit. Perlové sypké oční stíny (149 Kč) neopadávají, lehce přilnou k víčku a jejich sytý tón vydrží po dlouhé hodiny nezměněn. Jsou obohaceny o duhovou perleťovou texturu, s níž dosáhnete dokonalého efektu podtrhující jiskru ve vašich očích.
K dostání v 8 perlových odstínech: bílá – světle růžová – tmavě růžová – fialová – tyrkysová – bronzová – hnědá – šedá.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Dermacol
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků