Krása

Dopřejte si moderní liposukci – vymoženost doby laserové

Trápí vás povolené břicho, silná stehna, paže, případně podbradek? Toužíte dát navždy sbohem tukovým buňkám, třeba i ve více partiích těla najednou? V dnešní době je to už reálné – díky supermoderní a šetrné laserové liposukci.

Krátce z dějin liposukce

Liposukce, která klienty dokáže zbavit tuku v problémových partiích těla, patří mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie. Přitom se k redukci nadbytečného tuku u žen i mužů používá už více než 40 let. První úspěšnou liposukci provedl italský gynekolog Fischer roku 1974 v Římě, s pomocí elektrického rotačního skalpelu. Za pár let už francouzský plastický chirurg Yves Gerard Illouz využíval tenčí kanylu s tupým koncem a takzvanou tunelizační techniku. Přelomovým byl rok 1987, kdy se zrodila tumescentní technika amerického dermatologa Jeffrey A. Kleina. I poté se ovšem tuková tkáň odsávala mechanicky – až do začátku éry laserové metody SlimLipo. 

Výhody laserové liposukce

Laserová liposukce ničí tukové buňky cíleně a definitivně. Po chirurgovi nežádá tolik síly jako dřívější metody, proto se výrazně snížilo i nebezpečí následných komplikací. Laserovou liposukci si může dopřát prakticky každý celkově zdravý klient od 18 let. S přístrojem SlimLipo lze ošetřit velké oblasti břicha, zad a stehen, ale i podbradek, lokty, valy rukou a kolena. Umožňuje vytvarování těla až do detailů. 

Zákrok je možné provádět i ambulantně, bez narkózy a obvykle trvá 1 až 2 hodiny. Také zotavování je mnohem rychlejší než u tradičních liposukcí. Pokud si však dohodnete několik ošetření najednou, například liposukci břicha a stehen, boků nebo podbradku, musíte už počítat s celkovou anestezií. 

 

Je to ošetření 2v1: zeštíhlení a zároveň vyhlazení pokožky

Další výhodu SlimLipo zajišťuje vlnová délka 975 nm, která stimuluje pojivové tkáně a vyvolává novou tvorbu kolagenu. Z kliniky tedy odejdete se štíhlejší postavou a zároveň s hladší a krásnější pokožkou. Ještě 14 dnů budete nosit stahovací prádlo, ale prakticky okamžitě můžete lehce pracovat. Omezíte jen sport a jinou nadměrnou námahu. „Neznám lepší inovaci než liposukci SlimLipo,“ říká Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka pražské Brandeis Clinic, která laserovou liposukci provozuje jako jedna z prvních klinik estetické medicíny v České republice. Nabídne Vám evropskou úroveň a přitom české ceny. 


Anna Brandejs doplňuje: „S novou technologií SlimLipo jsou výsledky tak působivé, že máme měsíčně desítky pacientů, kteří vyžadují liposukci právě touto metodou. Významné je, že u většiny pacientů se po zákroku objeví jen velmi málo podlitin, bolesti nebo omezení běžných aktivit. Museli jsme rozšířit náš chirurgický plán, abychom uspokojili tyto nové a vděčné pacienty.“ 


Svůj sen o krásně vytvarované postavě, kterou pak snadno udržíte v potřebné kondici, si můžete v Brandeis Clinic splnit i vy. Volejte 226 291 640, 606 777 897 nebo na kliniku napište a dohodněte si tu nezávaznou konzultaci. 


Zdroj: www.brandeisclinic.cz 

KP

Foto: iStock


Diskuze: příspěvků