Krása

Džínovina je stále trendy

Sbírání kytiček

Skutečně – džínovina je materiál, který jde s dobou a je stále trendy. A tak pokud patříte k milovníkům denimového oblečení, nenechte si ujít speciální denimovou akci.

Tu pro své zákazníky připravila německá módní a lifestylová značka s.Oliver. Motto akce zní: „We speak denim!“ a všichni milovníci džínových materiálů si při ní přijdou bezesporu na své – připravena je široká nabídka rozmanitých střihů a stylů dámských i pánských džínů. Jednotlivé střihy, od klasických až po aktuální trendy, si můžet vybrat ve speciálně připraveném průvodci světem džín s.Oliver FitGuide, kterým jsou prodejny vybaveny.
 
 

s. Oliver FitGuide

Kromě džín si můžete vybrat také džínové košile, sukně, bundy, kraťasy či šaty. Hýčkáni budou jak příznivci uhlazených a klidných střihů, tak ti, kteří si troufnou na odvážnější styl. V prvním případě hledejte ideální střih v nabídce řady s.Oliver Casual, jejíž džínové produkty kombinují vysoký komfort při nošení s excelentní kvalitou výrobku. Jsou mladistvé, sportovní a jdou s dobou. V nabídce najdete modely s klasickým i sníženým pasem, s úzkými i širokými nohavicemi ve světlých i tmavých odstínech.

Zejména mladší generaci jsou pak určeny modely z řady QS by s.Oliver, která je originální a podpoří individualitu každého z nás. Například pánský střih PETE s lehce ohrnutými nohavicemi právě z řady QS by s.Oliver dodá každému muži originální a naprosto individuální vzhled. U nabízených střihů se setkáte s kvalitou materiálu a vášní pro detail; výšivky na kapsách či s citem potištěné a probarvené nohavice jsou toho důkazem.
 
 

Fancy Fit

Strečové modely a pohodlné styly zase jistě potěší dámy. Zmiňme jeden z odvážnějších střihů Fancy Fit s ohrnovacími nohavicemi. Ten můžete zvolit jak pro sportovní verzi s botaskami, tak pro sexy vzhled k podpatkům s elegantním svrškem. Záhyby na nohavicích totiž dodávají střihu šmrnc a podpoří ženskost.

Kromě klasických džínových kalhot bude letošní jaro v prodejnách s.Oliver plné i dalšího oblečení z různě upravované džínoviny, zejména pak košilí, kraťasů, sukní, šatů i bund.
Více informací najdete na www.soliver.cz anebo na www.facebook.com/s.Oliver.cz
 
Připravila: Šárka
Foto: s.Oliver
14. 3. 2011
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků