Krása

Džínovina je zpět

Sbírání kytiček

Po několik let patří džíny a džínovina mezi klasiku. V minulých letech však zaznamenala lehký úpadek. Džíny, nebo džínové bundy začaly nahrazovat jiné látky, a na scénu se dostávaly i jiné značky. Teď se džínovina vrací na módní scénu.

Nejen že se na scénu s větší prodejností vrací značky jako Calvin Klein Jeans, Abercrombie nebo Levi’s, ale vrací se i trendy z dřívějších dob.

Zvonáče 

Určitě jste si již všimly, že zvonovými kalhoty se opět naplnily obchody a eshopy. Tento trend vznikl v 70. letech a nyní přichází jeho comeback. Ke zvonáčům se nejlépe hodí boty na vysokém podpatku a halenka či svetřík z jemného materiálu. Důraz klaďte na doplňky. Vyzkoušejte velké letní klobouky, pásky s detailně propracovanou přeskou či crossbody kabelku.


Džínové sukně 

Další z trendů, který se vrací zpět a objevuje se v ulicích, čím dál tím víc. I když se to nemusí zdát jsou velmi dobře kombinovatelné. Ať už s pohodovým lookem, tedy s jednoduchým tričkem a tenisky nebo s halenkou či sakem, v každém případě zazáříte. 

Džínové sukně

Lacláče

Od zvonových kalhot se přesuneme o něco dopředu a to do 90. let, kdy frčely lacláče. Tyto pohodlné kalhoty se dostaly zpátky již loňský rok, ale stále se drží na žebříčku trendů. Nejen, že jsou pohodlné, ale také šik. Vybrat si můžete hned z několik střihů – úzké, široké, roztrhané, či v podobě kratších kalhot? 


Od hlavy až k patě

V angličtině také známo pod pojmem ,,double denim“. Jak už oba názvy napovídají, jedná se o kombinace džínových prvků v jednom outfitu. Tento trend opět není nový, ale nyní se těší ještě větší oblíbenosti než dříve a to převážně u celebrit.

Džínovina od hlavy až k patě

Klasikou jsou také džínové bundy, doplňky nebo barevné aplikace na džínech. 


A co vy? Máte rádi džínové věci?


Připravila: Lucie 

Foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků