Hobby

Energie měsíce března: vládne nám zajíc

V březnu se nové energie, které „probudil“ tygr v únoru, začínají dále rozvíjet.

V tomto měsíci vládne zajíc. Jeho hlavním úkolem je tyto energie podporovat. K tomu je potřeba razance a tak trošku i kuráž.

Energie zajíce jsou daleko více vnímavější a citlivější, než energie razantního tygra. Zajíc vám tak umožní lépe vnímat okolí a podmínky, které vám začátek roku přichystal. Na své cestě k cíli nemáte být sami. Naopak, máte co nejvíce využívat prostředků ze svého okolí, svých přátel a energii zvenčí.

Zajíc potřebuje a miluje svoji noru. A přesně tím byste se měli v březnu zabývat. Pokud se vaše plány týkají práce, pak si vytvořte správné pracovní prostředí, ve kterém se vaší práci bude dařit. Vyhoďte vše, co již nepotřebujete a co vás může v realizaci plánů brzdit nebo vyčerpávat.

Netýká se to jen vybavení a věcí, ale také např. lidí. Ujistěte se, že máte kolem sebe jen takové lidi, kteří jsou schopni vám v realizaci plánů pomáhat. Dejte si dohromady ten správný tým, kde každý má svoji jasnou funkci a zodpovědnost. Najděte si ty správné systémy a pomůcky, které vám realizaci plánů usnadní.

„Nora“ se však netýká jen vašich pracovních plánů. Je důležitá pro život jako takový. Věnujte se proto vylepšení svého domova. Využijte k tomu jarní úklid. Zbavte se všeho nepotřebného a udělejte místo pro to nové, co vám přinese další radost do života.

Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: cernakinteriordesign.webs.com
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků