Volný čas

Energie měsíce července: Vládne nám koza

Sbírání kytiček

Červenec má dvě velmi zásadní energie: vládne mu koza, ale také silný element země. Je to jeden ze čtyř měsíců, kterým se říká mezidobí země ( leden, duben, červenec, říjen).

Navíc je to měsíc, který je mezidobím mezi prvním a druhým půlrokem. Takže je to čas, kdy máme pečlivě zhodnotit naše aktivity v prvním půlroce a upravit si podle toho plány a naši cestu na druhou polovinu roku.

Přemýšlejte a plánujte

Energie země podporuje naše přemýšlení, kontemplaci a uvažování o tom, co a jak dál. V červenci byste měli udělat bilanci roku a dobře se připravit na druhou polovinu tak, abyste s jistotou dosáhli svých cílů.

Koza, která v červenci vládne, bude tuto jistotu chtít cítit. Potřebuje cítit pevnou půdu pod nohama a vědět, že se má o co opřít. Proto by plán na druhou polovinu roku měl být opravdu dobrý, založen na realitě. Při jeho nastavování byste měli pracovat s fakty a ne domněnkami.

Koza však nechce jen jistotu a zázemí. Je to energie, která miluje vše krásné, milé a příjemné. Tím byste se měli v červenci obklopit. Je to ideální měsíc pro dovolené, pokud si ji chcete příjemně vychutnat. Měli byste jet na hezké místo, s příjemnými lidmi a kochat se krásou kolem sebe.

Dopřejte si vše, co máte rádi: krásné zážitky, milá setkání, krásnou přírodu, západy či východy slunce, dobré jídlo a pití v příjemné atmosféře. Vyhněte se všem konfliktům a těžkým situacím. Pokud to jenom trošku půjde, nechte složitá rozhodnutí a řešení na další měsíc, kdy bude vládnout chytrá opice, která si ví se vším rady.

V červenci si prostě jen užívejte a vychutnejte si lehkost bytí. Nabije vás to velmi příjemnou energií, ze které můžete čerpat v dalších měsících roku.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků