Hobby

Energie měsíce května 2020: vládne nám moudrý Had.

Sbírání kytiček

Ten umí velmi dobře přemýšlet a vytvářet nové strategie na základě dané reality.

Had umí velmi dobře vnímat současnou situaci, umí ji chápat a ví, jak ji co nejlépe využít pro další cestu k vašim cílům. 

O Hadovi se říká, že je to nejušlechtilejší a nejnáročnější zvíře zvěrokruhu. Tíhne k dokonalosti až perfekcionalismu. A protože vládne vám, bude tuto svoji vlastnost chtít i od vás. Had vám nic neodpustí. 

S Hadem přicházejí první teplé letní energie. Léto nám přináší energie Ohně, který patří k nejvyššímu Jangu. Bude tedy po nás chtít největší aktivitu, nejvíce činností. Co a jak dělat nám pak pomůže vyřešit právě vládce Had. 

V květnu tedy zapojte co nejvíce svoji hlavu. Přemýšlejte o svých možnostech, o své realitě, o tom, co máte reálně k dispozici. Vše řádně promyslete a prozkoumejte. Nebuďte zbrklí. Vyhněte se rizikům a zbytečným úskalím. 

Had dokáže vymyslet opravdu jistou a bezpečnou cestu k cíli. Ale k tomu chce čas a klid na přemýšlení. Nechte Hada, ať vám vytvoří tu nejlepší strategii a pak využijte energii Koně (ten převezme vládu po Hadovi v červnu), aby vás do cíle lehce donesl.

Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com 

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků