Volný čas

Energie měsíce listopadu: Vládne nám vepř

S příchodem listopadu přicházejí velmi silné energie fáze vody. Ta s sebou přináší období zimy, chlad a velmi klidné a pasivní energie.

Toto období roku je stejné jako noc v rámci dne. V noci spíme, abychom regenerovali svoji energii a mohli jsme plní čerstvé energie vyskočit ráno do nového dne. A stejně tak máme využívat energie zimy, které začínají v listopadu. 

Máme svoji energii regenerovat, abychom měli dostatek síly na začátek nového roku a také na silné a průbojné energie jara. 

Pokud nebudeme dostatečně své energie v zimě chránit, pak budeme oslabeni a čekají nás stará známá jarní únava. Také pravděpodobně podlehneme jarním epidemiím. Pokud budeme takto na začátku roku oslabeni, uniknou nám velmi důležité jarní energie, které nás mají naopak nastartovat a velmi rychle posunout co nejblíž k našemu cíli. Bez těchto energií budou naše začátky velmi slabé a tím i „plody“ naší práce ke konci roku budou malé a my přijdeme o hojnost, kterou máme v průběhu roku vytvořit. 

Vepř má rád klid, má rád hojnost, má rád všechny kolem sebe. Proto se snažte užívat si hojnosti, kterou jste v letošním roce vytvořili. Čerpejte ze svých rezerv a uchovávejte si co nejvíce energie na příští rok. O svoji hojnost se dělte s ostatními, kteří nebyli tak úspěšní a vaši pomoc potřebují. Proto je listopad velmi vhodným měsícem pro různé charitativní akce

Energie listopadu jsou také jakousi předzvěstí, jak na nás bude působit celý rok 2019. I tomuto roku bude totiž vládnout vepř, stejně jako nyní v listopadu.

Autor: Jiří Čerňák  cernakinteriordesign.webs.com

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků