Volný čas

Energie měsíce srpna: vládne nám opice

Po klidné a romantické koze přichází vláda chytré opice. Díky svému „ jangovému“ náboji nás bude nutit k aktivitám.

Takže jestli jste si s mírnou kozou neužili klidu a volna, pak vězte, že s opicí si klídek už moc neužijete. Opice je spojena s chytrostí, vynalézavostí a zvědavostí.

Mozek v hlavní roli

Tyto její vlastnosti nás nutí neustále zapojovat mozek a přemýšlet o tom, co a jak. Je to dáno cyklem přírody, kdy v srpnu začíná vše dozrávat a my tak musíme přemýšlet o tom, jak s úrodou co nejlépe naložit, abychom z ní měli co největší užitek.

Proto je srpen měsíc, který nás bude posouvat k podzimním aktivitám, které musí zaručit, že dosáhneme svých celoročních cílů.

Opice je nejchytřejším zvířetem zvěrokruhu. Její energie nám tak pomáhá vymýšlet, jak vše nastavit tak, abychom maximalizovali výsledky našich aktivit.

Vymyslete způsob

Proto bychom v srpnu měli vymyslet, jaké kroky letos ještě musíme podniknout k tomu, abychom cílů dosáhli. Využívejte co nejvíce svůj intelekt. Opice si ví se vším rady.

Díky své chytrosti dokáže téměř okamžitě vyřešit každou situaci. Máte-li co k řešení, pak toto řešení hledejte právě v srpnu. Podpora energií času je pro tyto aktivity nejvhodnější. Důležité je, aby nezůstalo jen o nalezení řešení, ale také došlo k jeho uskutečnění.

Neodkládejte řešení

Jakmile tedy řešení naleznete, hned se dejte do práce a vše vyřešte. Opice nemá ráda problémy a proto (i když zná jejich řešení) se jimi nerada zabývá.

To bývá často důvodem odkládání řešení na jindy. Problémy mezi tím rostou a rostou. Proto je velmi důležité, abyste se do jejich řešení pustili co nejdříve.

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků