Sport

Expreska – rychlé a účinné cvičení pouze pro ženy

Sbírání kytiček

Ženy si často stěžují, že nemají čas cvičit. Expreska jim přináší řešení. Jedná se o třicetiminutový kruhový trénink s komplexním cvičebním programem. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snížit váhu. Expresku najdete na 16 místech po celé republice. Do konce roku jich přibude 14 dalších.

Co je to kruhový trénink?
Trend kruhového tréninku k nám přišel z USA a rychle si tu našel své příznivce. V čem spočívá? Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po zhruba třiceti vteřinách. Na lekci nemusíte pospíchat, ani si dělat starosti s rozpisem lekcí. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní. To vše pod vedením zkušené trenérky.
 

 Kruhový tréning

Kruhový tréning

Posilovací stroje
V klubu EXPRESKA probíhá trénink na 8 hydraulických strojích a 8 aerobních stanovištích, které jsou logicky uspořádané do kruhu podle toho, zda se procvičuje spodní, nebo horní partie těla. Hydraulické pístové stroje mají jednu výbornou vlastnost – umožňují zároveň kardiovaskulární i silový trénink. To znamená, že jednou skupinou svalů provádíte tlak a opačnou svalovou skupinou tah. Zátěž odtlačujete a přitahujete. Taková intenzita cvičení vede ke snadnému zvýšení a udržení požadované tepové frekvence v tzv. aerobní zóně, tedy zóně, kde vaše tělo spaluje tukové zásoby. Zapojováním opačných svalových skupin své svaly procvičujete symetricky a rovnoměrně. Cvičení probíhá naprosto plynule – podobně jako ve vodě. Bezpečně ho zvládnou mnohé babičky, dokáže však zajistit potřebnou intenzitu a odpor i pro zdatné sportovkyně. To vše za pouhých 30 minut.

Výhody členství v EXPRESCE
Členky EXPRESKY mají možnost cvičit, jak dlouho chtějí a kolikrát chtějí kdykoliv během otevírací doby jakéhokoliv klubu EXPRESKA v republice. EXPRESKA má otevřeno po celý rok 7 dní v týdnu včetně svátků.

Členství získáte po zaplacení jednorázového zápisného ve výši 600 Kč. Následně si můžete vybrat mezi ročním (490 Kč/měsíčně) a měsíčním plánem (590 Kč/měsíčně). Pokud zvolíte roční plán, který navíc nabízí garanci nezměněného měsíčního poplatku i v budoucnosti, a přijdete si do EXPRESKY zacvičit třikrát týdně, vychází jeden vstup na 38 Kč. Při pěti návštěvách týdně pak zaplatíte pouhých 23 Kč.
Petr Kořínek, ředitel společnosti, říká: „EXPRESKA není obyčejné fitness. O své členky se staráme, hýčkáme si je. Kromě mimořádně účinného a rychlého cvičení jim v klubech EXPRESKA nabízíme celou řadu doprovodných akcí například z oblasti kosmetického či výživového poradenství.“

Nyní týden zdarma
EXPRESKA v současné době nabízí mimořádnou akci – cvičení zdarma po celý jeden týden. Proč právě týden zdarma? Petr Kořínek odpovídá: „Výhody kruhového cvičení je možné složitě popisovat. Daleko lepší je však pocítit je na vlastním těle. Abyste si EXPRESKU zamilovaly, musíte ji vyzkoušet. Každý den odchází z našeho klubu ženy, které konečně našly, co hledaly.“

Využijte omezené nabídky a získejte týden cvičení zdarma.
Zaregistrujte se na http://www.expreska.cz

Připravila: Katka
Foto: Expreska
12. 5. 2011

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků