Kosmetika

Extra svěžest po celých 72 hodin

Jistě jste si již všimli, že se v extrémních situacích více potíme. Muže to trápí dvojnásob, protože jejich potní žlázy jsou o 50% aktivnější než ženské.

Pocení je sice přirozené a pro náš organizmus nezbytné, ale pach a vlhko v podpaží není nic příjemného. Proto značka Fa Men vytvořila řadu vysoce účinných deodorantů a sprchových gelů pro muže v podobě nové řady Fa Men Xtreme. Nabízí extrémní 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému tělesnému pachu – ať už jsou muži na důležitém jednání nebo v posilovně.


Fa Men Xtreme Sports

Tato řada je k dispozici jako deodorant ve spreji, roll-on a tuhý deodorant. Nabízí vědecky prokázanou, 72hodinovou ochranu před pocením. Jelikož byla vytvořena speciálně pro spor-tovně založené muže, chrání proti tělesnému pachu a nadměrnému pocení i v extrémních sportovních podmínkách. Řada Fa Men Xtreme Sports má osvěžující a povzbuzující vůni. Obsahuje větší množství absorpčních látek pro déletrvající ochranu. Do této řady patří také sprchový gel Xtreme Sports s deodoračními účinky.


Fa Men Xtreme Cool

Tato řada je k dispozici jako deodorant ve spreji a tuhý deodorant obsahující molekuly stříbra. Nabízí 72hodinou ochranu před pocením a nepříjemným tělesným pachem. Patří do ní i sprchový gel Xtreme Cool s deodoračním účinkem.

 

Fa Men Xtreme Dry

Tato řada je k dispozici jako deodorant ve spreji, roll-on a tuhý deodorant. Nabízí mimořádnou ochranu proti pocení po dobu 72 hodin a příjemný pocit sucha v podpaží. Patří do ní rovněž sprchový gel Xtreme Fresh s deodoračním účinkem.


FA Men Xtreme Polar

Inovativní složení produktů Fa Men Xtreme Polar s chladivými přísadami zaručí vysoce účinnou, 72hodinovou ochranu před pocením a tělesným pachem. Na pokožce zanechává příjemný chladivý pocit i po té největší námaze. Může se pochlubit patentovaným efektem „air condition“, který odborníci firmy Henkel použili v oblasti tělové kosmetiky vůbec poprvé.

Fa Men Xtreme Polar je k dispozici jako deodorant ve spreji, roll-on a tuhý deodorant a nabízí extra ochranu proti pocení, která vydrží opravdu dlouho. Nová řada pro muže obsahuje rovněž ledově chladivý sprchový gel s deodoračními přísadami a mentolem pro příjemný pocit svěžesti. Mimořádně praktický sprchový gel Fa Men Xtreme Polar lze použít jako sprchový gel i šampon na vlasy a každému muži poskytne dokonale svěží pocit.

Komerční prezentace
Foto: Henkel
19. 12. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků