Volný čas

Feng Shui: domov v roce 2023

Domov v roce 2023 je velmi důležitý. Tomuto roku vládne vodní zajíc a pro zajíce je velmi důležitá jeho „nora“ – domov a zázemí.

Proto bychom se o svůj domov a své zázemí měli v roce 2023 dobře starat. A neberme to vůbec na lehkou váhu. Rok 2023 má velký potenciál pro prosperitu. A tuto prosperitu přináší právě zajíc. Pokud ale nebude mít dostatek silné energie, pak nám tuto prosperitu nepomůže vytvořit. A síla zajíce vychází právě ze síly jeho zázemí.

Proto svoji vlastní sílu v roce 2023 čerpejte co nejvíce z energie svého domova. Vytvořte si takové domácí prostředí, kde se budete cítit dobře, kam se rádi budete vracet, kde se budete cítit v bezpečí a můžete regenerovat své energie.

V roce 2023 bychom měli pracovat na energii rovnováhy a stability. Tygr v roce 2022 přinesl velkou nestabilitu, téměř každodenní skokovou změnu, chaos a porušil snad všechny možné rovnováhy. I když se nám to nezdá, je to dobře, protože to je tygrova „práce“. Má-li se něco nového stát, musí být porušeno to staré. Jinak by se nic nového nestalo a my bychom přestali růst a rozvíjet se. Naším úkolem ale je, abychom toto nové co nejvíce využili ve svůj prospěch a připravili pro to nejlepší zázemí.

Snažte se tedy v roce 2023 opět nastolit svoji rovnováhu a začít budovat svou dlouhodobou stabilitu. Čím rychleji tuto stabilitu znovu nastolíte, tím více síly vytvoříte pro zajíce. A ten vám pomůže vytvářet první příležitosti pro vaši budoucí prosperitu.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků