Rodina

Feng Shui: Rodina v roce 2023

Sbírání kytiček

Energie rodiny bude mít velkou podporu energií roku 2023. Tomuto roku vládne vodní zajíc, a právě zajíc je spojen s energií rodiny nejvíce ze všech zvířat zvěrokruhu. Tento rok bychom se opravdu měli snažit svou rodinu posilovat, budovat a postarat se o všechny členy rodiny.

Zároveň ale víme, že se v roce 2023 máme hledět více do budoucnosti. Proto bychom si měli uvědomit, jaké dlouhodobé cíle pro svoji rodinu potřebujeme. Kde chceme rodinu mít za 5 a více let. Neřešte tedy jen akutní problémy a záležitosti tohoto roku. Věnujte se dlouhodobým záležitostem a plánujte hodně dopředu.

Dobré vzájemné vztahy

V roce 2023 vládne oblasti rodiny hvězda 2 – dobré vzájemné vztahy. Síla rodiny je dána silou vzájemných vztahů mezi jednotlivými členy rodiny. A v roce 2023 je toto navíc posíleno letící hvězdou 2. Proto se snažte co nejvíce posilovat vzájemné vztahy mezi všemi členy rodiny. Pokud některé vztahy nefungují, snažte se o jejich zlepšení. Pokud fungují dobře, posilujte je a stavte na nich.

Jasné vymezení

Další důležitou energií roku 2023 je jasné vymezení. V oblasti rodiny to znamená, že bychom si opravdu měli jasně stanovit, kdo do naší oblasti rodiny patří a kdo již ne. Vymezení rodiny je pro její fungování opravdu důležité. Se všemi členy rodiny, kteří patří do vámi vymezené rodiny, pak navazujte ty nejlepší a nejpevnější vztahy. Uvidíte, jak se posílí celková energie rodiny a jak začne velmi dobře fungovat.

Energie domova

Zajíc je také znám tím, že je pro něj rodina důležitá a je také pro něj důležitý domov, zázemí. Proto se o rodinu i domov v tomto roce starejte co nejlépe. Je důležité, aby se všichni členové vaší rodiny, kteří s vámi sdílí jeden domov, cítili opravdu jako doma. Energie domova je kromě jiného o energii návratů a pevného zázemí. Proto by se všichni členové rodiny měli rádi domů vracet a považovat svůj domov za klidný a bezpečný přístav.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků