Volný čas

Feng Shui: v září máte zářit

Sbírání kytiček

Název měsíce září je velmi výmluvný a jasně nám říká o co jde. Vše má zářit. My máme zářit. A tak využijme tohoto krásného měsíce k tomu, abychom vyzdvihli naše úspěchy, naše kvality a ukažme světu, že si zasloužíme ocenění.

Oslavy

V září často probíhají oslavy úrody – např. různá vinobraní apod. I když není konec roku, měli bychom si uvědomit, co všechno se nám letos povedlo a zvýraznit to.

V Gua 9 vládne oheň, a kromě jiného i energie slávy. A kohout, který v září vládne, se rád ukazuje právě pro to, aby byl oceněn, aby si vychutnal svých „pár minut slávy“. Nejde o žádné vychloubání a naparování se. Jde o radost.

A tak si uvědomme, co vše se nám podařilo, v čem jsme dobří, v čem vynikáme a užívejme si radost z toho, že se nám to daří. Abychom tuto energii posílili, můžeme uspořádat různé oslavy, kam pozveme co nejvíce lidí. Oheň Gua 9 má rád společnost lidí, společenské události, akce. Kohout je zase potřebuje k tomu, aby si ho ostatní všimli a mohli ho oslavovat.

Posílení energie ohně

Mnoho kultur pořádá v září různé oslavy. Je to i z toho důvodu, že si tím posílíme již vyhasínající oheň (který vládne v létě). Ten budeme velmi potřebovat v následujícím období, kdy energie klesají. Stačí si uvědomit, jaké nálady přicházejí s podzimem a zimou. Pokud se nám podaří udržet si silný oheň, pak toto nadcházející období daleko lépe zvládneme. Navíc nás oheň v září nakopne k tomu, abychom se těšili na další úspěchy v novém roce.  výsledkům.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Diana Grytsku Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků