Volný čas

Feng Shui: Vztahy a domov v březnu

Sbírání kytiček

Energie března jsou nezastavitelné. Vše v přírodě hledá partnery proto, aby byl zachován život, aby bylo zajištěno pokračování rodu.

Boj s chladem se mění na sbližování. Tyto energie se samozřejmě týkají i člověka, protože je nedílnou součástí přírody.

Březen přeje vztahům

Březen je velmi dobrým měsícem pro sblížení ve vztazích. Obecně považujeme za měsíc lásky květen, ale v březnu se v nás začínají probouzet „pářící se pudy“ a chceme se co nejvíce dostat do blízkosti druhého pohlaví. Využijte tuto silnou energii k tomu, abyste si byli s partnerem blíž.

Zajíc má rád svoji rodinu, svého partnera a miluje svoji „noru“. Při obraně rodiny a domova je zajíc nejbojovnějším zvířetem zvěrokruhu.

Využijte tuto jeho silnou stránku v březnu pro posílení svého vztahu s partnerem. Zajíc mívá velmi přátelské a milé energie. Dokáže vyjít vstříc, je rád nápomocný a rád přiloží ruku k dílu, když tím někomu pomůže. Využijte společně s partnerem tuto jeho přednost a zaměřte se na zvelebení vašeho domova.

Navíc vládnou silné jarní energie dřeva a s těmi je spojen i jarní úklid. Možná to pro mnohé může znamenat něco nepříjemného (kdo rád uklízí, že?). Ale za vlády zajíce si z toho můžete udělat příjemnou společnou aktivitu s partnerem. Neberte to jako jakousi povinnost, že musíte uklidit. Berte to více v kontextu opravdového zvelebení domova.

Nemusí jít jen o úklid samotný. Pojměte ho jako obnovu. Můžete chtít vyměnit např. nějaké staré kusy nábytku za nový, pořídit si nové vybavení do domácnosti, pořídit si nové doplňky, které váš domov zútulní apod.

Jarní energie

Jaro přináší nové energie. Využijte toho, abyste nové energie vložili i do svého domova a tím i do svého vztahu. Aby nové energie mohly přijít, musíte jim udělat místo. Proto bude důležité, abyste se v březnu zbavili všeho, co již nepotřebujete, nebo co již nefunguje.

S partnerem se snažte trávit co nejvíce času doma a snažte se, abyste oba vnímali, jak je pro vás domov důležitý. Právě síla domova může v březnu velmi výrazně posílit celý váš vztah.

Autor: lektor Feng Shui Hiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků