Akce

Finále AEROBIC SHOW

Sbírání kytiček

V sobotu 2. června se ve společenském sále pražského Kongresového centra uskuteční finále letošního ročníku aerobikové ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW. Mezi 9. a 19.h se zde představí se svými závodními sestavami na více jak 120 závodních týmů s celkovým počtem více jak 1 300 závodníků. Patronkou soutěže je herečka Veronika Freimanová.

Týmy z celé republiky předvedou své sestavy v pěti věkových kategoriích (4-7 let, 8-10 let, 11-14 let, 15-26 let a nad 27 let). Dále je pak závod dělen do kategorií dle velikosti týmů (small teams při počtu 5-10 členů v týmu a big teams při počtu 11 a více členů) a kategorií bez náčiní, s náčiním, sportovní týmy, týmy na stepech a dance teamy.

Jednotlivé týmy budou hodnotit či komentovat tři skupiny rozhodčích: vyškolení rozhodčí z řad trenérů, profesionální rozhodčí, a tzv. komentující rozhodčí z řad celebrit, kterými již byli například Veronika Freimanová, Denisa Barešová, Petr Jánský, Klára Jandová a další.


Závody můžete sledovat v přímém přenosu na ČT 4 SPORT nebo na stránkách www.zijpohybem.cz. Zároveň můžete hlasovat pomocí sms a podpořit tak své favority.

V rámci ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW jsou letos pořádány 4 závody: 10. března,
14. dubna, 12. května a 2. června 2012. Na tomto finálovém závodě bude zároveň ze součtu bodů ze všech 4 závodů vyhlášen v každé kategorii vítěz celé ligy pro rok 2012.
Soutěže se můžou zúčastnit profesionální i amatérské týmy z celé ČR.

Připravila: Katka
Foto: Žij pohybem
31. 5. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků